Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

CO PODLEGA OCHRONIE?

Koniec roku to dla wielu osób czas gorączkowego poszukiwania najtańszego OC i AC. Jak znaleźć najlepszą ofertę? Dla wygody naszych dotychczasowych i przyszłych Klientów przygotowaliśmy intuicyjny kalkulator online. Sprawdź, jak szybko obliczyć swoją składkę. Zadbaj o bezpieczeństwo tych, których kochasz.

Ubezpieczasz auto? Skorzystaj z kalkulatora OC i AC online

Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej, czyli popularne OC, to obowiązek każdego właściciela pojazdu. Jego brak wiąże się z dotkliwymi karami finansowymi, które sięgają nawet kilku tysięcy złotych. Coraz więcej osób decyduje się także na dodatkową ochronę pojazdu, czyli Autocasco. Posiadając polisę AC, możesz liczyć na zwrot środków, jeżeli auto zostanie skradzione lub zniszczone przez osoby trzecie oraz w wyniku działania sił przyrody. Autocasco pokryje także koszty naprawy uszkodzeń powstałych z Twojej winy. W UNIQA oferujemy trzy warianty ubezpieczeń komunikacyjnych: mini, maxi i mega. Dzięki temu masz możliwość dopasowania poziomu ochrony do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Chcesz szybko znaleźć najlepsze ubezpieczenie? Kalkulator OC i AC to oszczędność czasu – wystarczy, że wypełnisz szybki formularz, a otrzymasz spersonalizowaną ofertę. OC i AC to za mało? Do każdego wariantu możesz dobrać ubezpieczenie assistance, NNW kierowcy, NNW kierowcy i pasażerów, pakiet rehabilitacyjny lub polisę Auto Szyby.

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Widzisz zieloną kłódkę przy adresie naszej witryny? To znak, że Twoje poufne dane takie jak PESEL czy numer karty debetowej lub kredytowej są szyfrowane. Dzięki temu wiesz, że nie dostaną się w niepowołane ręce!

Kalkulator OC i AC online – nowe rozwiązanie dla klientów UNIQA

Dla Twojej wygody stworzyliśmy specjalny kalkulator, który pozwoli Ci obliczyć składkę online bez wychodzenia z domu. Wybierz, co chcesz ubezpieczyć – samochód osobowy/terenowy lub motocykl. Podaj numer rejestracyjny, numer VIN lub wpisz podstawowe informacje o pojeździe: markę, model, rok produkcji oraz rodzaj paliwa. Poprosimy Cię także o podanie Twoich danych: imienia, nazwiska, numeru PESEL oraz kodu pocztowego. Możesz także dodać współwłaściciela pojazdu.

Jeśli w trakcie wypełnienia informacji, przyjdą Ci do głowy jakiekolwiek pytania, zamów bezpłatną rozmowę z naszym konsultantem. Wystarczy, że podasz swój numer telefonu oraz adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to będzie możliwe. Nie zapomnij zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych osobowych – potrzebujemy jej, aby móc przedstawić Ci ofertę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Oblicz składkę OC i AC przez internet – zobacz, jakie to proste!

Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Mężczyna w sportowym aucie ( kabriolet) z wyciągniętą ręką w lewym kierunku

Ubezpieczenie komunikacyjne

  • Kompleksowa ochrona auta
  • OC, AC, Assistance, NNW kierowcy i pasażera, Rehabilitacja
Dowiedz się więcej
Tato z trójką niemowlaków

Wysoka Ochrona

  • Terminowe ubezpieczenie na życie
  • Świadczenie na wypadek śmierci żywiciela rodziny
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x