Zalety

Atuty ubezpieczenia przyczepki lub ciągnika w UNIQA

  • Konkurencyjne ceny OC – oblicz składkę OC przez internet i zobacz, jak wiele możesz oszczędzić kupując ubezpieczenie pojazdu online w UNIQA!

  • U nas poznasz ofertę na przyczepkę kempingową, lekką do 750kg, rolniczą oraz pojazdy specjalne i ciągniki rolnicze!

  • Za ubezpieczenie zapłacić możesz w dogodny sposób (np. przelew tradycyjny, płatności online).

  • Składkę wyliczysz w 5 minut, a ubezpieczenie kupisz online bez wychodzenia z domu - kup ubezpieczenie OC online przez internet lub telefonicznie.

  • Polisę ubezpieczeniową OC otrzymasz e-mailem lub pocztą.

Zniżka -15%
Potrzebujesz ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę
Zakres pakietu

Ubezpieczenia należące do pakietu OC

Ubezpieczenie OC

Obowiązkowe ubezpieczenie dla posiadaczy pojazdów mechanicznych, które chroni Cię przed odpowiedzialnością cywilną za szkody wyrządzone innym osobom w związku z ruchem Twojego pojazdu.

Assistance MINI

Pozwala uzyskać podstawową pomoc w razie wypadku pojazdu, 24 godziny na dobę (w cenie Pakietu OC). Oferta może się różnić w zależności od rodzaju pojazdu i wariantów ubezpieczenia w wybranym kanale sprzedaży

Ubezpieczenie Zielona Karta

Umożliwia wyjazd pojazdu do wielu krajów, bez konieczności wykupowania dodatkowego ubezpieczenia za granicą (w cenie Pakietu OC).

Pamiętaj, że ubezpieczenie OC nie chroni Cię przed zniszczeniem Twojego pojazdu, ani nie zapewni odszkodowania w razie uszkodzenia ciała w wypadku drogowym. Dla Twojego bezpieczeństwa i wygody, zachęcamy do rozszerzenia zakresu ubezpieczenia o oferowane przez nas opcje dodatkowe.

Zniżka -15%
Potrzebujesz ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę
Opcje dodatkowe

Rozszerz ubezpieczenie pojazdu

Ubezpieczenie NNW

Zapewnia świadczenia z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu lub śmierci w wypadku.Oferta może się różnić w zależności od dostępnych opcji i wariantów ubezpieczenia w wybranym kanale sprzedaży.

Przy nnw można dać zdjęcia pojazdu specjalnego lub ciągnika rolniczego. Pozostałe nie będą miały oferty.

Pomoc Medyczna 24

Pomoc Medyczna 24 jest dobrowolnym dodatkiem do ubezpieczenia OC lub OC+AC. Zapewnia Ci wsparcie medyczne nie tylko w następstwie nieszczęśliwych wypadków, lecz także w przypadku nagłego zachorowania. Obejmuje ubezpieczonych – właścicieli pojazdów – oraz osoby bliskie pozostające we wspólnym gospodarstwie domowym.  Działa na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie Pomoc Medyczna 24?

  • zapewnia pomoc medyczną w następstwie nieszczęśliwych wypadków lub nagłego zachorowania, np. złamania, skaleczenia, wysokiej gorączki, przeziębienia.

  • umożliwia zorganizowanie wraz z pokryciem kosztów świadczeń, m.in. wizyty u lekarza czy pielęgniarki, wizyty domowej, transportu medycznego lub badań diagnostycznych.

  • obejmuje osoby ubezpieczone oraz ich bliskich pozostających we wspólnym gospodarstwie domowym (małżonków, konkubentów, wstępnych i zstępnych, pasierbów, dzieci przysposobione bądź przyjęte na wychowanie, rodzeństwo, małżonków i dzieci rodzeństwa, przybranych rodziców, teściów, zięcia, synową).


Prezentowana na stronie oferta może się różnić w zależności od dostępnych opcji i wariantów ubezpieczenia w wybranym kanale sprzedaży.

Pomoc medyczna również dla pojazdu specjalnego oraz ciągnika rolniczego.

Zniżka -15%
Potrzebujesz ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę