Ubezpieczenia zdrowotne

Ubezpieczenia zdrowotne w UNIQA dają Ci dostęp do opieki medycznej na terenie całego kraju lub poza jego granicami. W zależności od produktu, jaki wybierzesz, w przypadku problemów zdrowotnych możesz korzystać z leczenia w Polsce, a w razie cięższych zachorowań nawet na całym świecie, korzystając wtedy z oferty placówek współpracujących.

Ubezpieczenia zdrowotne w UNIQA to także telekonsultacje medyczne, które są wygodnym sposobem na omówienie wyników badań, wypisanie recepty bądź skierowania czy poznanie diagnozy bez wychodzenia z domu. Zapoznaj się z ofertą poszczególnych produktów ubezpieczenia zdrowotnego UNIQA i ciesz się dostępem do lekarzy specjalistów z różnych dziedzin.

Ubezpieczenie na życie z leczeniem za granicą Medycyna bez Granic

Dzięki tej polisie możesz korzystać z pomocy medycznej na całym świecie do wartości    2 mln euro. Znajdziesz się pod opieką światowych lekarzy, do Twojej dyspozycji będą nowoczesne procedury w zagranicznych ośrodkach medycznych. Uzyskasz opiekę w razie nowotworu, operacji naprawczej    zastawki serca, przeszczepu szpiku kostnego, przeszczepu narządów, wszczepienia by-passów lub zabiegów neurochirurgicznych. 

Umowę ubezpieczenia możesz zawrzeć, zanim ukończysz 65 lat, i korzystać z ochrony nawet do 85. roku życia, a także ubezpieczyć swoje dziecko, mające do 18 lat. Umowa   ubezpieczenia zapewnia szeroki zakres ochrony - to indywidualne ubezpieczenie zdrowotne, które  w przypadku podejrzenia zachorowania na jeden z poważnych stanów chorobowych obejmuje badania diagnostyczne, konsultacje lekarzy specjalistów oraz uzyskanie drugiej opinii medycznej.

Jeśli diagnoza zostanie potwierdzona    to zorganizujemy cały proces leczenia, który obejmuje podróż, transport do placówek medycznych i zakwaterowanie - również dla osoby towarzyszącej lub dawcy organu. To także pobyt w szpitalu, przeprowadzenie operacji i opieka po niej. Dodatkowo   otrzymasz świadczenie za każdy dzień spędzony w szpitalu. Po wszystkim możemy zorganizować bezpłatny transport do domu, a także zwrot kosztów leków zakupionych w Polsce po powrocie, o ile opłaty nie pokrywa NFZ. 

Po leczeniu za granicą pokryjemy koszty opieki kontrolnej. Zdecyduj, czy ewentualne badania chcesz przeprowadzać w Polsce czy poza jej granicami. Jeśli wybierzesz Polskę, zwrócimy koszty realizacji zaleceń pokontrolnych. W przypadku badań za granicą zorganizujemy je i pokryjemy związane z nimi wydatki. Zamów kontakt i dowiedz się więcej o umowie ubezpieczenia.

Medycyna bez Granic

Ubezpieczenie zdrowia - telekonsultacje

Składka od 96    zł rocznie za prywatne ubezpieczenie zdrowotne? Sprawdź Ubezpieczenie zdrowia - telekonsultacje. Dzięki tej polisie Ty lub Twój małżonek, partner i dzieci możecie korzystać z konsultacji z lekarzami wybranych specjalizacji przez czat, wideoczat lub telefon. Wszystko zależy od wybranej formy ubezpieczenia. Możesz korzystać z nielimitowanych    konsultacji z internistą, , alergologiem, dermatologiem, diabetologiem, endokrynologiem, ginekologiem, kardiologiem, onkologiem, wenerologiem, a w przypadku formy rodzinnej również pediatra. 

Na rozmowę z internistą lub pediatrą poczekasz do 4 godzin od zgłoszenia    do partnera medycznego. W przypadku pozostałych lekarzy czas oczekiwania wynosi do 3 dni roboczych od zgłoszenia. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu oszczędzasz czas. W ramach ubezpieczenia masz możliwość konsultacji wyników badań, rozpoznania dolegliwości, uzyskania e-recepty, skierowania na diagnostykę, wystawienia e-zwolnienia. Dodatkowo w ciągu 24 godzin od momentu pierwszej konsultacji z lekarzem możesz mu zadać pytanie na czacie. Jeśli lekarz skieruje Cię na dalszą diagnostykę, otrzymasz 15% zniżki   , jeśli skorzystasz z niej w sieci ALAB. 

Umowę ubezpieczenia możesz zawrzeć w formie indywidualnej lub rodzinnej. Jeśli masz już naszą polisę i chcesz rozpocząć korzystanie z konsultacji, wejdź na stronę telekonsultacje.telemedi.co i załóż konto. Podaj wymagane dane, zaakceptuj regulaminy. W polu Kod Vouchera wprowadź Twój numer PESEL. Po tym kroku możesz wygodnie umawiać telekonsultacje. Potwierdzenie umówionej wizyty otrzymasz SMS-em lub e-mailem.

Ubezpieczenie zdrowia - telekonsultacje