O produkcie

Kogo ubezpieczamy? (grupa docelowa)

Ubezpieczenie Supertravel  skierowane jest do przedsiębiorców wysyłających swoich pracowników w zagraniczne podróże służbowe lub do klientów indywidualnych.

Jest kompleksowym pakietem przeznaczonym dla osób, które podczas swoich zagranicznych podróży chcą się czuć pewnie i bezpiecznie. Nasze ubezpieczenie chroni Cię przed finansowymi skutkami nagłych zdarzeń losowych w trakcie pobytu za granicą.

Ubezpieczenie jest dostępne w 4 wariantach, w zależności od sum i zakresu ochrony ubezpieczeniowej zawiera m.in. ubezpieczenie kosztów leczenia wraz z assistance, NNW, bagażu podróżnego, odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczenie Supertravel  jest dostępne w dwóch formach:

•     w  formie polisy imiennej z okresem ochrony ubezpieczeniowej na pół roku lub rok; Ubezpieczony może wyjechać za granicę w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej dowolną ilość razy - jednorazowa podróż zagraniczna nie może jednak przekroczyć 90 dni,

•     w formie polisy otwartej z limitem osobodni.

Po opłaceniu dodatkowej składki, ubezpieczenie może zostać rozszerzone o następujące zakresy: praca fizyczna.

Uwaga: kierowcy nie są traktowani jak osoby wykonujące pracę fizyczną i nie podlegają zwyżce z tego tytułu.

Zachęcamy do kontaktu z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który służy pomocą w dostosowaniu właściwego wariantu ubezpieczenia do potrzeb każdego Ubezpieczonego. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by polisa była idealnie dopasowana do indywidualnych wymagań klienta.

Uwaga!

Każda polisa turystyczna UNIQA zawierająca ryzyko kosztów leczenia (KL) chroni na wypadek zarażenia się wirusem podczas pobytu za granicą. Pokrywamy koszty leczenia nagłego zachorowania w podróży. PANDEMIA I EPIDEMIA są włączone w zakres ochrony ubezpieczeniowej bez dodatkowej zwyżki składki.

Dodatkowo polisa UNIQA pokrywa koszty leczenia następstw chorób przewlekłych, psychicznych i nowotworowych.

 

Gdzie można kupić

Gdzie można kupić

Zgłoś szkodę

Jak zgłosić szkodę?

Miejsce i sposób zgłaszania szkody uzależniony jest od daty zakupu ubezpieczenia oraz firmy w jakiej zostało kupione ubezpieczenie:

Nie wiesz lub nie pamiętasz w jakim towarzystwie kupowałeś ubezpieczenie? Przejdź do zakładki pomoc i obsługa:

 

Pomoc i Obsługa