Informacja

Ubezpieczenie podróży służbowej  dostępne w ofercie AXA Ubezpieczenia TUiR S.A. oraz UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

O produkcie

Kogo ubezpieczamy? (grupa docelowa)

Ubezpieczenie Kontynenty Business Travel skierowane jest do przedsiębiorców wysyłających swoich pracowników w zagraniczne podróże służbowe lub do klientów indywidualnych.

Jest kompleksowym pakietem przeznaczonym dla osób, które podczas swoich zagranicznych podróży chcą się czuć pewnie i bezpiecznie. Nasze ubezpieczenie chroni Cię przed finansowymi skutkami nagłych zdarzeń losowych w trakcie pobytu za granicą.

Ubezpieczenie jest dostępne w 5 wariantach, w zależności od sum i zakresu ochrony ubezpieczeniowej zawiera m.in. ubezpieczenie kosztów leczenia wraz z assistance, NNW, bagażu podróżnego, odpowiedzialności cywilnej.

Ubezpieczenie Kontynenty Business Travel jest dostępne w dwóch formach:

  • w  formie polisy imiennej z okresem ochrony ubezpieczeniowej na pół roku lub rok; Ubezpieczony może wyjechać za granicę w trakcie trwania ochrony ubezpieczeniowej dowolną ilość razy - jednorazowa podróż zagraniczna nie może jednak przekroczyć 60 dni,
  • w formie polisy otwartej z limitem osobodni.

Po opłaceniu dodatkowej składki, ubezpieczenie może zostać rozszerzone o następujące zakresy: następstwa chorób przewlekłych i nowotworowych, praca fizyczna.

Uwaga: kierowcy nie są traktowani jak osoby wykonujące pracę fizyczną i nie podlegają zwyżce z tego tytułu.

Zachęcamy do kontaktu z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, który służy pomocą w dostosowaniu właściwego wariantu ubezpieczenia do potrzeb każdego Ubezpieczonego. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by polisa była idealnie dopasowana do indywidualnych wymagań klienta.

Uwaga!
Każda polisa turystyczna AXA zawierająca ryzyko kosztów leczenia (KL) chroni na wypadek zarażenia się wirusem podczas pobytu za granicą. Pokrywamy koszty leczenia nagłego zachorowania w podróży. PANDEMIA I EPIDEMIA są włączone w zakres ochrony ubezpieczeniowej bez dodatkowej zwyżki składki.

 

Gdzie można kupić

Gdzie można kupić

Zgłoś szkodę

Zgłoś szkodę

AXA: Wszystkie szkody powinny być zgłaszane do Inter Partner Assistance (firmy likwidujące szkody w imieniu AXA Ubezpieczenia TUiR S.A.) w ciągu 7 dni od powrotu z podróży.

Likwidacja szkód odbywa się przez wyspecjalizowane Centrum Alarmowe
INTER PARTNER ASSISTANCE POLSKA S.A.
ul. Prosta 68, 00-838, Warszawa tel. (022) + 48 (22) 575 90 80, fax: + 48 ( 22) 575 90 82.
Centrum Alarmowe czynne 7 dni w tygodniu 24 h.
Zgłaszanie szkód po powrocie z imprezy w godzinach 9.00 -17.00.

W przypadku pytań zadzwoń - Infolinia AXA 0801 200 200

 

 

 

UNIQA: ZGŁASZANIE SZKÓD Z KOSZTÓW LECZENIA ORAZ ASSISTANCE CAŁODOBOWO:

  • Zgłoś szkodę dzwoniąc do naszego asystora AWP Polska: +48 22 59 19 552
  • ZGŁOSZENIE SZKODY / ZMIANA DANYCH NA POLISIE WYPEŁNIJ formularz na stronie: www.uniqa.pl
  • ZADZWOŃ na naszą infolinię: +48 42 66 66 500
  • W niektórych przypadkach, zgodnie z prawem lub zapisami OWU, będziemy mogli zmienić dane na polisie tylko na podstawie pisemnego wniosku.