Aktualne oferty pracy

Doradca/Doradczyni ds. ubezpieczeń

Call Center
Warszawa
Aplikuj

Programista / Programistka Full-stack (Java/Angular)

IT
Warszawa
Aplikuj

Programista / Programistka Full-stack (Java/Angular)

IT
Łódź
Aplikuj

Programista / Programistka Full-stack (Java/Angular)

IT
Cała Polska
Aplikuj
Nie widzisz oferty pracy dla siebie?

Chcesz pracować w UNIQA – Daj nam się poznać!

APLIKUJ

Poznaj nas

Odpowiedzialność, stabilność i wiarygodność potwierdzają liczby:

  • 18 krajów

  • 6. co do wielkości grupa ubezpieczeniowa w Polsce

  • 2000 pracowników w Polsce

  • 6 mln klientów

  • Nr 1 w ubezpieczeniach dla spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych

  • 77% naszych pracowników potwierdza, że w UNIQA jesteśmy #oneteam

  • 900 współpracujących brokerów

  • 30 lat obecności w Polsce

  • 15 tys. pracowników na świecie


Od 30 lat w Polsce tworzymy
wyjątkowe miejsce pracy UNIQA.

Jesteśmy 6. co do wielkości grupą ubezpieczeniową w Polsce. Chcemy, aby klienci wybierając UNIQA, wybierali lepsze życie. Zapewniamy im to, ubezpieczając i otaczając opieką ich zdrowie, życie i majątek. Co więcej chcemy inspirować klientów do lepszego życia - dłuższego, zdrowszego i bezpieczniejszego. Z tą samą troską myślimy o naszych pracownikach.

W UNIQA rozwijamy się w każdym obszarze, tak aby upraszczać życie naszym klientom i działać odpowiedzialnie. Tworzymy organizację, obejmującą tysiące pracowników, którzy w codziennej pracy wyznają podobne wartości #wspólnota #prostota #klientprzedewszystkim #odpowiedzialność #wiarygodność. Dbamy, aby nasi pracownicy mieli wyjątkową szansę na rozwój zawodowy i osobisty, a także odrobinę dobrej zabawy. Jako zespół UNIQA w Polsce chcemy być w pełni oddani wartościom i zasadom, które wyznajemy.

Magazyn "Forbes" uznał nas za jednego z najlepszych pracodawców w Polsce 2023 na podstawie ankiet wypełnionych przez pracowników dużych firm.

Nagroda Superbrands Polska 2022 w kategorii konsumenckiej potwierdza, że jesteśmy marką godną zaufania, sprawdzoną przez konsumentów i oferujemy klientom produkty najwyższej jakości.

W grudniu 2021 roku otrzymaliśmy tytuł Rodzinnej Marki Roku dla NNW szkolnego z opcją ubezpieczenia na wypadek bejtu w internecie. To wyróżnienie za nowoczesne rozwiązania dla rodzin.

Dobra Marka to wyróżnienie dla marek, które cieszą się największym zaufaniem i renomą w poszczególnych branżach. Wyróżnienie jest dla nas bardzo cenne, bo otrzymaliśmy je dzięki opiniom klientów.

Godło Laur Klienta odzwierciedla poziom zadowolenia i satysfakcji konsumentów. Klienci wybierają i polecają produkty oraz usługi, którym ufają, dlatego bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia.

Otrzymaliśmy nagrodę w 9. edycji konkursu Etyczna Firma. W konkursie doceniony został projekt „Masz moc na hejt” oraz organizowany wspólnie z instytutem Lema program „Ogarnij Hejt”.

Wartości, którymi się kierujemy

W UNIQA to ludzie są najwyższą wartością. Wiemy jaką firmą chcemy być do czego dążymy oraz jakie kluczowe wartości naszych współpracowników budują sukces UNIQA. Kulturę organizacyjną firmy tworzy 5 filarów, zgodnie z którymi realizujemy powierzone zadania w codziennej pracy. Skupiamy ekspertów bogatych w doświadczenia, którzy w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości, zawsze dostrzegają szansę na rozwój.

Benefity

Kafeteria: opieka medyczna, karnety sportowe, ekwiwalenty na posiłki, kody zakupowe

Ubezpieczenie dzieci

Unikalne warunki grupowego ubezpieczenia na życie

Bezpłatny dostęp do platformy nauki języków obcych eTutor dla Ciebie i bliskich

Wysokie zniżki ubezpieczeń dla Ciebie i znajomych

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Fundusz oszczędnościowo - inwestycyjny

Członkostwo w klubach UNIQA

Świadczenia świąteczne

Program rekomendacji pracowników

Inicjatywy dobroczynne

Dofinansowanie biletów do kina, teatru

Tutaj znajdziesz działy, do których szukamy pracowników

01

Sprzedaż

Sercem naszych działań jest sprzedaż. Praca przedstawiciela w branży ubezpieczeniowej pozwoli Ci rozwinąć zawodowe skrzydła. Dołącz do naszego 600-osobowego zespołu.

Dowiedz się więcej
02

Call Center

Zobacz, jakie oferty czekają dla Ciebie w dwóch obszarach: sprzedażowym i obsługowym. Wybierz zespół, w którym rozwiniesz kompetencje i będziesz czuć się dobrze.

Dowiedz się więcej
03

IT

Zostań członkiem zespołu ponad 200 osób w branży IT, odpowiadającego za cyfrowy rozwój UNIQA oraz technologiczne wsparcie strategii biznesowej 

Dowiedz się więcej
04

Centrala

Nie byłoby UNIQA bez takich działów jak HR, Marketing, Administracja, Finanse czy Prawo. Sprawdź co możemy Ci zaoferować w wybranym przez Ciebie zespole. 

Dowiedz się więcej
05

Ubezpieczenia

Dołącz do 600 specjalistów i ekspertów w dziedzinie ubezpieczeń. Dzięki zróżnicowanej ofercie produktowej UNIQA, Twoja praca dostarczy Ci ciekawych wyzwań.

Dowiedz się więcej

W ramach odpowiedzialnego biznesu, skutecznie realizujemy naszą strategię CSR

W październiku 2023 roku została powołana Fundacja UNIQA, której głównym celem jest walka z hejtem. To kontynuacja dotychczasowych działań społecznych UNIQA, a w szczególności projektu edukacyjnego „Masz moc na hejt”, który dotyczył cyberprzemocy. Fundacja będzie działać na rzecz edukacji i przeciwdziałania hejtowi. Buduje sieć wsparcia dla dzieci dotkniętych hejtem, wspiera ich rodziców i nauczycieli. 
„Dla osób doświadczających hejtu najgorsza jest samotność. Poczucie, że walczą z nim w pojedynkę. Dlatego musimy nauczyć się: dostrzegać hejt, rozmawiać o nim, szukać pomocy – ale też tej pomocy udzielać. W tym celu powołaliśmy do życia Fundację UNIQA, żeby razem wspierać walkę z hejtem.” Karolina Rosińska, prezeska Fundacji UNIQA
 
Powołaniu fundacji towarzyszy premiera spotu społecznego z udziałem Sary James, Igo i duetu Loczniki. Równolegle do sieci trafiły pierwsze odcinki nowego podcastu „HejtOff”, którego gospodarzem jest dziennikarz Jakub Wątor. Wśród pierwszych gości zaproszonych do studia znaleźli się Sara James z mamą Arletą Dancewicz, psycholożka i twórczyni „Instaporadni” Magdalena Chorzewska, oraz Przemysław Staroń, Nauczyciel Roku 2018, psycholog i edukator. Wszystkie dotychczas nagrane odcinki dostępne są na platformach streamingowych, YouTubie oraz stronie fundacji: https://fundacjauniqa.pl.

Masz moc na hejt

Celem akcji jest edukowanie, wsparcie ofiar i zapobieganie cyberprzemocy, która dotyka dzieci w wieku szkolnym oraz młodzież i studentów. Warsztaty, wideoporady i ubezpieczenie NNW szkolne z ochroną na wypadek hejtu w Internecie to tylko niektóre elementy akcji “Masz moc na hejt”. Dodatkowym zadaniem jest również edukacja rodziców i nauczycieli, a także pomoc dzieciom dotkniętym przemocą w sieci.

,,UNIQA od lat angażuje się w działania edukacyjne i komunikacyjne związane z problemem hejtu w Internecie. Chcemy być marką, która wsłuchuje się w głos klienta i reaguje na problemy szybko zmieniającego się świata. Życie dzieci i nastolatków w coraz większym stopniu przenosi się do sieci co sprawia, że są oni coraz bardziej narażeni m.in. na hejt w Internecie.”

Agnieszka Durst-Wilczyńska, dyrektorka Departamentu Zarządzania Marką w UNIQA

Zwolnieni z Teorii we współpracy z UNIQA

UNIQA została partnerem ogólnopolskiej olimpiady projektów społecznych dla młodzieży Zwolnieni z Teorii. Wspólnie będziemy realizować program „Masz moc na hejt”, w ramach którego młodzież, pod okiem mentorów z UNIQA, będzie opracowywać projekty dotyczące tematyki hejtu w Internecie.

Dzięki współpracy trafimy bezpośrednio do uczniów szkół średnich i studentów. Na potrzeby tego programu powstanie 30-40 zespołów młodzieży, która będzie działać pod patronatem UNIQA. Ponadto 10 przeszkolonych pracowników UNIQA zostanie mentorami projektów społecznych.

W ramach programu uczestnicy z całego kraju zorganizują projekty społeczne, dotyczące problemu hejtu. Oddolne działania młodych ludzi, jakimi będą warsztaty, wydarzenia, kampanie w Internecie i aplikacje, zamienią się w autentyczną formę walki z hejtem.

UNIQA połączyła siły z Instytutem Lema

Wierzymy, że razem możemy więcej. Wspólnie z Instytutem Lema organizujemy warsztaty na temat cyberprzemocy dla uczniów, nauczycieli i rodziców w szkołach w całej Polsce.

Dla studentów, którzy nie wiedzą, jak sobie poradzić w sytuacji, gdy padają ofiarą hejtu w sieci lub nie są świadomi konsekwencji swoich działań, gdy są hejterami.

Dla rodziców, którzy nie są świadomi tego, co ich dzieci robią w Internecie i wreszcie dla nauczycieli, którzy często nie nadążają za swoimi uczniami, nie wiedzą o nowościach formy mobbingu, czy stalkingu pojawiające się w Internecie i tym samym nie są w stanie zdiagnozować i rozwiązać problemów w tym zakresie. 

Nasze podejście do ESG

Wdrożyliśmy zasady i procesy, które identyfikują, monitorują i ograniczają wpływ czynników ryzyka odnoszących się do aspektów środowiskowych, społecznych oraz dotyczących ładu korporacyjnego. Nasze podejście oparte jest na wykluczeniu, ograniczeniu lub selekcji negatywnie określonych działalności z obszaru sektora prywatnego lub publicznego, uznanych za reprezentujące wysoki poziom ryzyka w aspektach dotyczących zrównoważonego rozwoju. Nasze subfundusze różnią się zdefiniowanymi profilami ryzyka dla zrównoważonego rozwoju.

Część z nich w ramach strategii inwestycyjnej nie dopuszcza bezpośrednich inwestycji środków w aktywa emitentów dla których przychód związany z wydobyciem lub pozyskiwaniem energii z węgla jest istotny. Dodatkowo UNIQA posiada w swojej ofercie subfundusze „jasnozielone”, których profil ryzyka zgodny jest z Artykułem 8. SFDR.

W UNIQA stawiamy na relacje - również te mniej formalne

W ramach integracji i rozwijania wspólnych zainteresowań, w UNIQA zrzeszamy pasjonatów i hobbystów, którzy wspólnie dzielą swoje pasje. Wspieramy działalność klubów, finansując lub współfinansując różnorodne inicjatywy w ramach danego klubu.

 

Biuro w Warszawie

Nasze biuro mieści się w budynku Warsaw Trade Tower przy ul. Chłodnej  51.  Jako UNIQA zajmujemy 9 pięter budynku. Zaletą naszej lokalizacji jest niewielka odległość od centrum oraz dobry dostęp do zróżnicowanych środków komunikacji miejskiej. Dojedziesz do nas autobusem 106, 157, 178, 190, tramwajem 1, 13, 20, 22, 23, 24, 26 lub metrem linią M2 stacja Rondo Daszyńskiego. Naszych pracowników namawiamy do przyjazdu rowerami, ponieważ w pobliżu znajduje się wiele ścieżek rowerowych, a w naszym budynku jest rowerownia i prysznice. Posiadamy 2 fotele masujące, wiele stref chillout z relaksacyjnymi poduchami, fotelami czy hamakami. Dodatkowy komfort pracy zapewniają budki telefoniczne i liczne sale konferencyjne wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny do prowadzenia spotkań hybrydowych. Na każdym piętrze do dyspozycji pracowników jest kuchnia a na pierwszym piętrze budynku znajduje się restauracja Meet&Eat. Pracownicy mogą też korzystać i codziennie zakupić zestawy śniadaniowe czy obiadowe z cateringu Ślimak.

Biuro w Łodzi

Biuro mieści się w budynku, który znajduje się przy ul. Gdańskiej 132 w obrębie dzielnicy Polesie. Dojedziesz do nas autobusem 65A, 65B, 72A, 83 lub tramwajem 15, 19, 3B. Nasz pięciokondygnacyjny budynek biurowy, to 3 666 m2, z 400 stanowiskami pracy. Posiadamy strefę relaksu, w której znajdziemy miękkie poduchy oraz piłkarzyki, budki telefoniczne oraz wiele sal konferencyjnych wyposażonych w wysokiej jakości sprzęt multimedialny do prowadzenia spotkań hybrydowych. Na każdym piętrze znajduje się przestronna kuchnia wyposażona w podstawowe produkty.

Praca hybrydowa

W UNIQA chcemy, jak najbardziej uprościć Ci pracę. Dostrzegając zmiany w otoczeniu społecznym każdy zespół UNIQA indywidualnie ustala obowiązujący model pracy hybrydowej, aby idealnie połączyć wygodę pracy zdalnej z klimatem pracy biurowej,pasującym do charakterystyki danego działu i wykonywanych zadań.