Aktualne oferty pracy

Chapter Lider/-ka ds. Rozwiązań Java Full-Stack & DevOps

IT
Warszawa
Aplikuj

Chapter Lider/-ka ds. Rozwiązań Java Full-Stack & DevOps

IT
Łódź
Aplikuj

Programista Fullstack (.NET/Angular)

IT
Warszawa
Aplikuj

Starszy /-a Administrator /Administratorka Systemów

IT
Warszawa
Aplikuj
Nie widzisz oferty pracy dla siebie?

Chcesz pracować w UNIQA – Daj nam się poznać!

APLIKUJ

Technologie, których używamy w UNIQA

Narzędzia

Nexus, Maven, GitLab, GIT, Jira, Jenkins, Bamboo, TFS, Apache Kafka, Rabbit MQ

Frameworks/platforms

Spring Framework, Spring Boot, microservice, REST API, Apache Spark, Hive, Apache Impala, Azure

Języki programowania

Java, C++, .NET Core, Angular, SQL, T-SQL, Python, Delphi

Bazy danych

MS SQL Server, SSIS, Oracle, PostgreSQL, CDP

Infrastruktura

K8S, Data lake, MS Azure, Oracle, RedHat, Microsoft SQL, VmWare, Oracle KVM, CommVault, BlueCoat, Cisco, FortiNet, Storage (IBM, DELL, NetApp)

Testowanie

Test Complete, Selenium, Soap UI , JMeter, Postman, PL/SQL, Oracle, Oracle Documaker

Etapy rekrutacji

Rozmowa telefoniczna (około 15 min. Twojego czasu)

Porozmawiasz z rekruterem, który zada Ci kilka pytań, aby poznać Twoje doświadczenie, motywację oraz oczekiwania. Opowie Ci o pracy i warunkach pracy na wybranym przez Ciebie stanowisku.

Spotkanie ONLINE (około 60 min. Twojego czasu)

Spotkasz się z rekruterem, przyszłym przełożonym oraz osobą z Twojego przyszłego zespołu, aby porozmawiać o Twoich kompetencjach miękkich, umiejętnościach wymaganych na wybranym stanowisku oraz kulturze organizacyjnej UNIQA. Podczas tego etapu odbędzie się również rozmowa/ test sprawdzający Twoje umiejętności techniczne.

Kawa/Herbata w UNIQA (około 30 min. Twojego czasu + dojazd)

Ostatnim etapem jest szansa na nieformalne spotkanie z Twoim liderem, gdzie poznacie się lepiej. To czas, który pozwoli nam na pewność, że do siebie pasujemy.
*Jeśli będziesz pracować zdalnie, spotkanie odbędzie się online.

Poznaj nasz zespół

Moja przygoda w UNIQA rozpoczęła się w 2015 roku. Byłam świadkiem i uczestnikiem wielu zmian rozwojowych naszej firmy. Rozwój i ludzie jest tym co inspiruje i napędza mnie do działania. UNIQA jest firmą, w której wiele można się nauczyć od firmy i od siebie nawzajem. Atmosfera współpracy i wspierające podejście to wartości, na które zawsze można liczyć. Mam przyjemność pracować z zespołami, które łączą świat biznesu ze światem IT i mają rzeczywisty wpływ na kreowanie nowych rozwiązań. W zespole stawiam na dobrą i efektywną komunikację oraz partnerskie relacje.

Karolina Kołaczyk

Dyrektorka Działu Zarządzania Projektami Strategicznymi

W UNIQA cieszę się przyjazną atmosferą pracy, tutaj mogę być zarówno profesjonalny jak i być sobą. Podoba mi się otwartość na zmiany, co pozwala mi na ciągły rozwój moich kompetencji i doskonalenie umiejętności. Cieszę się że wszyscy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i podczas rozwiązywania złożonych problemów nigdy nie jestem sam. Uniqa oferuje również możliwości uczenia się nowych technologii i poznawania trendów, co jest niezwykle cenne w dynamicznym środowisku IT.
Polecam UNIQA  jako pracodawcę dla wszystkich, którzy cenią sobie przyjazną atmosferę pracy, rozwój, technologie oraz elastyczność czasu pracy. To ostatnie jest szczególnie ważne będąc ojcem dwójki dzieci 😊

Paweł Marczak

Data Platform Menedżer

W UNIQA pracuję od 2021. Najważniejsze dla mnie są partnerskie relacje z zespołem - w pracy nie chodzi tylko o wyniki, ale przede wszystkim o ludzi, z którymi się pracuje :)

Bycie liderką jest codziennym wyzwaniem, przede wszystkim daje możliwość rozwijania kompetencji oraz mocnych stron swoich i swojego zespołu. Obserwowanie jak mój zespół odnosi sukcesy i rozwija się sprawia mi najwięcej satysfakcji z pracy.

Joanna Tomczyk

Menedżerka Zespołu Zarządzania Procesami i Wydajnością IT

Pracuję w UNIQA od 2014 roku, a na ścieżce menedżerskiej od 2017 roku.

Jako lider, w codziennej pracy staram się zapewnić pomoc i wsparcie w realizacji pomysłów i powierzonych zadań. Ważnym jest dla mnie umożliwienie rozwoju i samorealizacji  wszystkim członkom zespołu. Mam poczucie, że UNIQA to taki jeden wielki zespół, działający razem, dzięki temu możemy łatwiej osiągać wyznaczone cele.”

Jakub Eliasz

Menedżer Zespołu Usług Wsparcia Biznesu i IT

W UNIQA najważniejsze jest, jakie masz kompetencje i to, co umiesz, a nie czy jesteś wysoki/niski, młody/stary, taki czy inny. Czuję, że UNIQA docenia moją pomysłowość i zaangażowanie. Nieważne, czy pracujesz miesiąc, czy 10 lat ... dobry pomysł to po prostu dobry pomysł. W UNIQA czuje się szanowany jako pracownik, dzięki transparentnej i uczciwej komunikacji, która wiąże się z dotrzymywaniem obietnic i zobowiązań.

Dominik Świejkowski

Ekspert ds. Projektowania i Programowania

Pracujemy Agile

Z myślą o jak najlepszym doświadczeniu klienta i zmieniających się potrzebach rynku, na pokład „agile” wkroczyliśmy lata temu. Praca w sprintach, ceremonie scrumowe, czy tablice kanbanowe to dla nas codzienność. Nasza zwinna podróż trwa i nie spodziewamy się jej końca. Dumni z dotychczasowych osiągnięć, cały czas wprowadzamy usprawnienia i nowe modele pracy, skalując agile, jego wartości i zasady na kolejne poziomy organizacji.

Organizujemy swoją pracę w niewielkich zespołach – squadach, w których członkowie uzupełniają się pod względem wiedzy i umiejętności. Cały czas uwalniamy potencjał, który drzemie w każdym z nas. W ramach chapterów szlifujemy nasz warsztat inżynierski, dbamy o najwyższą jakość rozwiązań oraz ciągły rozwój naszych kompetencji. W gildiach (np. Scrum Masterów) wypracowujemy najlepsze praktyki, które potem wdrażamy we wszystkich squadach.

Celebrujemy sukcesy na cyklicznych przeglądach, dwutygodniowych i kwartalnych, podczas których przyglądamy się w jakim stopniu dostarczone przez nas funkcjonalności realizują cele, które sobie postawiliśmy. Agile to dla nas nieustanny rozwój i satysfakcja z wykonywanej pracy.

Nad zachowaniem najlepszych praktyk związanych z agile w codziennej pracy, czuwa zespół Agile Centre of Excellence zarządzany przez Karolinę Kołaczyk.