Aktualne oferty pracy

Analityk Biznesowy w Dziale Rozwoju Ubezpieczeń Komunikacyjnych

Ubezpieczenia
Warszawa
Aplikuj

Referent ds. weryfikacji danych

Ubezpieczenia
Łódź
Aplikuj

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Merytorycznej Obsługi Szkód

Ubezpieczenia
Warszawa
Aplikuj

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Grupowych Ubezpieczeń Korporacyjnych

Ubezpieczenia
Warszawa
Aplikuj
Nie widzisz oferty pracy dla siebie?

Chcesz pracować w UNIQA – Daj nam się poznać!

APLIKUJ

Etapy rekrutacji

Rozmowa telefoniczna (około 15 min. Twojego czasu)

Porozmawiasz z rekruterem, który zada Ci kilka pytań, aby poznać Twoje doświadczenie, motywację oraz oczekiwania. Opowie Ci o pracy i warunkach pracy na wybranym przez Ciebie stanowisku.

Spotkanie ONLINE (około 60 min. Twojego czasu)

Spotkasz się rekruterem oraz z przyszłym liderem, aby poznać się i porozmawiać o Twoich kompetencjach miękkich oraz umiejętnościach wymaganych na wybranym stanowisku. Przybliżmy Ci naszą kulturę organizacyjną zadania, którymi będziesz mógł się zająć po dołączeniu do zespołu.
*Przy niektórych stanowiskach prosimy o rozwiązanie Business Case’ów.

Kawa/Herbata w UNIQA (około 30 min. Twojego czasu + dojazd)

Ostatnim etapem jest szansa na nieformalne spotkanie z Twoim liderem, gdzie poznacie się lepiej. To czas, który pozwoli nam na pewność, że do siebie pasujemy.
*Jeśli będziesz pracować zdalnie, spotkanie odbędzie się online.

Poznaj nasz zespół

W UNIQA pracuję od 2008 roku. W tym czasie przeszłam ścieżkę od likwidatora przez koordynatora do lidera zespołu. Od zawsze byłam związana z roszczeniami z ubezpieczeń na życie. Wyzwania, z którymi przyszło mi się zmierzyć ukształtowały mnie jako przyszłego lidera. Teraz kieruję zespołem, który liczy 62 osoby. Jestem zwolenniczką otwartego podejścia do współpracowników. Uważam, że każdy problem można szybko rozwiązać, o ile podejdzie się do niego z pozytywnym nastawieniem. Aktywnie promuje najlepsze praktyki i odrzucam złe nawyki.

Aleksandra Studniarek

Liderka Zespołu Obsługi Roszczeń z Ubezpieczeń Osobowych i Bancassurance

W organizacji pracuje 15 lat. Mój obecny zespół to ponad 60 osób, pracujących z różnych części kraju. W codziennej pracy stawiam na silne przywództwo, orientację na wyniki, przy jednoczesnym budowania zaangażowania całego zespołu. Wierzę, że ludzie pracujący w przyjaznym środowisku, lubią to, co robią i osiągają wysokie wyniki. Ogromnie ważnym jest dla mnie dostarczanie Klientom wysokiej, jakości obsługi. W codziennej pracy stawiam, więc na ciągłe poszukiwanie niestandardowych i przyjaznych dla Klientów rozwiązań oraz optymalizację procesów. To dzięki temu, jako zespół likwidacji szkód, nie tylko nadążamy za trendami rynkowymi, ale znacznie je wyprzedzamy.

Karina Pustoła

Liderka Zespołu Obsługi Roszczeń z Ubezpieczeń Osobowych i Bancassurance.

UNIQA jest potentatem w branży ubezpieczeniowej. Praca w dużej, stabilnej firmie daje mi poczucie bezpieczeństwa oraz możliwości ciągłego rozwoju. Doceniam w mojej pracy ludzi, na których trafiłam, moich przełożonych oraz innych pracowników, którzy pomogli mi zacząć moją UNIQAlną karierę. Najbardziej w pracy cenię  kontakt z klientem. Pomoc udzielona klientowi, daje mi dużą satysfakcję oraz uśmiech na ustach. Wszystkie działania, które są podejmowane w firmie na rzecz pracowników, pozwalają mi czuć się UNIQAlną.

Natalia Antos

Specjalistka ds. Administracji

UNIQA jest dla mnie nie tylko miejscem pracy, ale również miejscem, gdzie mogę doskonalić siebie poprzez środowisko, w którym jest mnóstwo wspaniałych ludzi, od których wiele można się nauczyć. Cenię sobie też otwartość UNIQA na zmiany i to, że daje możliwość rozwoju, o ile tylko chcesz. Wystarczy trochę odwagi. Na pewno nie można tutaj narzekać na nudę.

Katarzyna Karp

Ekspertka ds. Ofert i Oceny Ryzyka

Praca w UNIQA jest dla mnie bardzo ważną częścią życia, dzięki której żyję, zaspokajam swoje podstawowe potrzeby, mogę spełniać swoje marzenia oraz realizować wyznaczone cele… Najbardziej w pracy w UNIQA lubię kontakt z klientem, możliwość podejmowania samodzielnych decyzji, możliwość pracy zdalnej oraz mój Zespół. Jestem traktowana po partnersku, każdy klient traktowany jest indywidualnie, mam prawo do wypowiadania swoich opinii, dzielenia się pomysłami jak jeszcze bardziej usprawnić naszą pracę. Doceniam również dofinansowanie do nauki języków obcych oraz angażowanie się w różne akcje charytatywne!

Agnieszka Życzyńska

Ekspertka ds. Obsługi Szkód Osobowych

UNIQA daje mi przestrzeń do rozwoju jako pracownika i człowieka. Udział w szkoleniach podnosi moje kwalifikacje i pozwala spojrzeć na pracę z różnych perspektyw, webinary rozwijają i poszerzają horyzonty, zaś dzięki klubom tematycznym w wolnym czasie rozwijam swoje pasje, co również skutkuje zawieraniem nowych znajomości. Doceniam, że UNIQA angażuje się w akcje społeczne oraz charytatywne i cieszę się, że mogę uczestniczyć w jej działaniach. Po prostu UNIQA wierzy w znaczenie kapitału, jakim są jej pracownicy, a ja czuję, że jestem częścią zespołu #one team i moja praca jest doceniana.

Renata Babiak

Specjalistka ds. Merytorycznej Obsługi Szkód

Bycie Liderem to przede wszystkim myślenie o Zespole w kategoriach My, ponieważ działamy wspólnie, razem odnosimy sukcesy i razem stawiamy czoła wyzwaniom.

W codziennej pracy dbam o dobrą atmosferę w Zespole. Lubimy spędzać razem czas w biurze i poza nim, pamiętamy o tym, że to co robimy wpływa również na innych, na klientów, partnerów biznesowych, koleżanki i kolegów w UNIQA, dlatego chcemy się rozwijać i dążymy do podnoszenia naszych kompetencji, jesteśmy otwarci na współpracę i szukanie rozwiązań, potrafimy przejąć inicjatywę i samodzielnie podjąć nawet najtrudniejsze decyzje. To przynosi nam satysfakcję z pracy!”

Andrzej Karlak

Dyrektor Regionu