Zespoły, do których rekrutujemy

Administracja

podnoś jakość życia pracowników i ciesz się różnorodnością zadań każdego dnia razem z 20 osobowym zespołem.

Prawo

dołącz do partnerów biznesowych i zapewnij wsparcie wszystkim działom. Zajmując przy tym kluczowe miejsce w dyskusji.

Finanse

wspólnie z 200 osobowym zespołem wspieraj filary operacyjne i finansowe. Zadbaj o nasz wzrost, bez względu na wybrany obszar finansowy.

Marketing

pokaż na zewnątrz jacy jesteśmy, i co mamy najpiękniejszego, współpracując z różnymi działami przy ciekawych projektach.

HR

zasil szeregi zespołu niemal 100 specjalistów. Przyciągaj, motywuj i rozwijaj talenty w UNIQA, aktywnie łącząc perspektywę biznesu i ludzi.

Aktualne oferty pracy

Business Analyst Expert

Centrala
Warszawa
Aplikuj

Asystentka/Asystent w Biurze Zarządu

Centrala
Warszawa
Aplikuj

Ekspert/Ekspertka ds. projektów i badań UX

Centrala
Warszawa
Aplikuj

Ekspert/Ekspertka Data Science

Centrala
Warszawa
Aplikuj
Nie widzisz oferty pracy dla siebie?

Chcesz pracować w UNIQA – Daj nam się poznać!

APLIKUJ

Etapy rekrutacji

Rozmowa telefoniczna

Porozmawiasz z rekruterem, który zada Ci kilka pytań, aby poznać Twoje doświadczenie, motywację oraz oczekiwania. Opowie Ci o pracy i warunkach pracy na wybranym przez Ciebie stanowisku.

Spotkanie ONLINE

Spotkasz się rekruterem oraz z przyszłym liderem, aby poznać się i porozmawiać o Twoich kompetencjach miękkich oraz umiejętnościach wymaganych na wybranym stanowisku. Przybliżmy Ci naszą kulturę organizacyjną zadania, którymi będziesz mógł się zająć po dołączeniu do zespołu.
*Przy niektórych stanowiskach prosimy o rozwiązanie Business Case’ów.

Kawa/Herbata w UNIQA

Ostatnim etapem jest szansa na nieformalne spotkanie z Twoim liderem, gdzie poznacie się lepiej. To czas, który pozwoli nam na pewność, że do siebie pasujemy.
*Jeśli będziesz pracować zdalnie, spotkanie odbędzie się online.

Poznaj nasz zespół

Pracę w UNIQA zacząłem w 2012 jako matematyk zajmujący się modelami ryzyka. Teraz jestem członkiem zarządu odpowiedzialnego za zarządzanie ryzykiem w towarzystwie funduszy inwestycyjnych. W zakładach ubezpieczeń na poziomie strategicznym zajmuje się zarządzaniem ryzykiem, bezpieczeństwem i przeciwdziałaniem przestępczości ubezpieczeniowej. Bycie liderem w UNIQA daje mnóstwo satysfakcji. Praca tutaj jest fajnym wyzwaniem i inspiruje do ciągłego rozwoju. W naszej firmie cenię zaufanie, rozwój, współpracę, elastyczność, innowacyjność i uczenie się od innych. Lubię nasz styl zarządzania zorientowany na ludzi – sprzyja on motywacji, wspólnemu zaangażowaniu, współpracy i wspieraniu się nawzajem.

 

Paweł Dygas

Dyrektor Departamentu Kontroli, Bezpieczeństwa, Ryzyka i Antyfraudu

Dla mnie to firma na miarę firm europejskich. Elastyczne warunki - praca zdalna, hybrydowa, co przy tego typu wielkości firmach nie zawsze jest standardem. Wyróżnia nas sposób traktowania klientów (Klient w centrum, któremu oferujemy szeroką ofertę produktową), pracowników (otwarte czaty z zarządem, spotkania pionów i departamentów,  badania satysfakcji) oraz troska o innych. Uniqa bierze udział w akcjach charytatywnych, prowadzi akcje wewnętrzne dla pracowników – jest ich, tyle że nawet nie wiem, które wymieniać.

Agnieszka Tamborska

Ekspertka ds. Zarządzania Ryzykiem Jakościowym i Kontroli Wewnętrznej

Najbardziej w pracy w UNIQA lubię ludzi. Pozytywni, z pasjami i ogromną wiedzą w swoim obszarze. Tacy, których można lubić prywatnie i podziwiać zawodowo. Doceniam, że mam swobodę w wyborze formy pracy. Tryb pracy hybrydowej lub w pełni zdalnej daje swobodę i pozwala mi zaoszczędzić mnóstwo czasu, który do tej pory był dedykowany na dojazdy do biura. Chociaż pracuję od ponad 20 lat, dopiero w UNIQA miałam szansę przekonać się, jakie korzyści płyną z pracy zdalnej. UNIQA daje mi przestrzeń do bycia sobą, bo chociaż jest korporacją, to patrzy na pracownika jak na UNIQAlną jednostkę.

Małgorzata Nagielska

Starsza Specjalistka ds. Prawno - Organizacyjnych

Nie wiem, jak krótko mogę podsumować swoje 12 lat pracy, w tym samym miejscu. Pracuję tu tak długo, bo lubię to, co robię.  Dzięki mojemu zespołowi zawsze czuję się potrzebna, a to dla mnie ważne. Miło mi dzielić się moim doświadczeniem z młodszymi stażem kolegami i koleżankami. Każdy dzień w pracy tutaj przynosi nowe wyzwania, zadania i przeszkody do pokonania. Cenię sobie świetną atmosferę, ludzkie podejście, hybrydowy czas i miejsce pracy, co szczególnie ważne, gdy ma się dzieci.  Od początku swojej pracy mam to samo zdanie o swojej pracy: „Dobrze mi tutaj”.

Hanna Klimek

Specjalistka ds. E-Commerce

UNIQA, to przede wszystkim zaangażowani, wartościowi i otwarci ludzie. Zawsze mogę na nich liczyć. Najbardziej doceniam w pracy to, że mogę pracować zdalnie w dowolnych godzinach stworzoną tu atmosferę. UNIQA daje mi przestrzeń do nauki nowych rzeczy i rozwoju.

Ryszard Gawek

Starszy Inspektor ds. BHP

Praca tutaj daje mi satysfakcję łączenia tego co niezbędne. Mam radość z tworzenia czegoś wartościowego dla ludzi, a przy tym mam niezbędne zabezpieczenie finansowe. Zespół, w którym pracuję, to mega specjaliści, od których wiele się uczę. Mój Szef nie kieruje się tylko realizacją celów biznesowych, ale również dobrem całego Zespołu. Mam przestrzeń do rozwoju, bo mogę brać udział w projektach ogólnofirmowych, które są okazją do rozszerzania moich kompetencji.

Agnieszka Jasica

Ekspertka ds. E-Learningu

W pracy w UNIQA szczególnie doceniam wyjątkową kulturę organizacyjną opartą o szacunek wobec różnorodności pracowników i zrozumienie związanych z tym potrzeb. To elastyczność, otwartość i spersonalizowane podejście sprawiają, że każdy pracownik może czuć się traktowany indywidualnie. UNIQA  tworzy atmosferę, w której ważna jest integracja pracowników, wspiera budowanie pozytywnych relacji i dba o satysfakcję z pracy.

Anna Moczała

Starsza Specjalistka ds. Podatków