Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

CO PODLEGA OCHRONIE?

Zawsze starasz się chronić tych, których kochasz, choć czasem dzielą Was setki kilometrów. W tę wyjątkową, wigilijną noc podaruj bliskim coś wyjątkowego: poczucie bezpieczeństwa nie tylko od święta.

Bezpieczeństwo przez cały rok

Chronimy wszystko, co dla Ciebie ważne: życie i zdrowie Twoje oraz Twoich bliskich niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. W naszej ofercie oprócz atrakcyjnych ubezpieczeń na życie znajdziesz także polisy mieszkaniowe, komunikacyjne i turystyczne. Dzięki temu masz pewność, że w razie nieprzewidzianych zdarzeń osoby, na których najbardziej Ci zależy, będą mogły liczyć na profesjonalną pomoc. Wybierz polisę, która zapewni im ochronę przez cały rok.

Polisa jako praktyczny prezent – dla kogo?

Świeżo upieczonych małżonków, którzy planują miesiąc miodowy

Twoi bliscy wybierają się w wymarzoną podróż? Zrób im praktyczny prezent – wrzuć do walizki dodatkowe ubezpieczenie i podaruj spokojny wypoczynek. Wybierz jeden z trzech atrakcyjnych pakietów: mini, maxi i mega. Każdy z nich obejmuje koszty leczenia za granicą, NNW, OC oraz Assistance. Co ważne – polisę turystyczną możesz szybko i wygodnie kupić online. Nawet jeśli prezent nie jest niespodzianką, możesz podarować go w nietypowy sposób, np. pięknie przystrajając kopertę lub własnoręcznie projektując kartkę świąteczną. Pokaż, że praktyczne prezenty też płyną prosto z serca!

Dziecka, które wyjeżdża na studia

Twój syn lub córka właśnie wyruszają na studia do innego miasta? To ogromne wyzwanie – również dla Ciebie jako rodzica. Choć od tej pory będzie dzielić Was wiele kilometrów, wciąż możesz czuwać nad ich bezpieczeństwem. Co daje ubezpieczenie NNW? Zwrot kosztów leczenia, odszkodowanie za pobyt w szpitalu lub jednorazową wypłatę za złamanie kończyny. Wariant Elastyczny w UNIQA możesz rozszerzyć także o uprawianie sportu – zwłaszcza jeśli dorastająca pociecha jest miłośnikiem aktywnego spędzania czasu.

Synowi lub córce, którym właśnie urodziło się dziecko

Pojawienie się nowego członka rodziny to ogromne wyzwanie. Wszystko staje na głowie: nagle okazuje się, że to, co dotychczas było ważne, nagle traci na znaczeniu, a to, o czym na co dzień się nie myślało, staje się priorytetem np. bezpieczeństwo finansowe całej rodziny. W ramach ubezpieczenia Wysoka Ochrona oferujemy aż trzy warianty do wyboru: Moja Rodzina, Moje Zdrowie lub Moje Życie. Co zyskają Twoi bliscy? Wypłatę odszkodowania na wypadek śmierci, w razie pobytu w szpitalu, operacji chirurgicznej, niezdolności do pracy czy trwałego uszczerbku na zdrowiu. W ramach Medical Assistance pokrywamy bezpłatnych konsultacji telefonicznych ze specjalistami, wizyt u lekarza pierwszego kontaktu, pobytu w szpitalu wraz z dzieckiem oraz transportu do placówki medycznej.

Wnuczka, który właśnie kupił nowy samochód

Nowy samochód to spory wydatek, zwłaszcza dla młodego kierowcy. Obowiązkowa ubezpieczenie OC i dodatkowa polisa AC chronią przed finansowymi skutkami zdarzeń spowodowanych zarówno przez innych uczestników ruchu drogowego, jak i świeżo upieczonego kierowcę. Warto jednak pamiętać, że błędy przydarzają się każdemu – niezależnie od stażu za kierownicą. Uwielbiasz dawać praktyczne prezenty? To świetnie! Dzięki odpowiedniej polisie młody kierowca będzie mógł szybko naprawić samochód po stłuczce lub obtarciu na parkingu bez narażania się na dodatkowe koszty. Z pewnością doceni taki podarunek.

Praktyczne prezenty na święta dla najbliższych w UNIQA

Wybierz polisę najbardziej odpowiadającą potrzebom Twoich bliskich. Ubezpieczenie mieszkaniowe, turystyczne lub komunikacyjne możesz kupić online – bez wychodzenia z domu. W tym roku nie daj się przedświątecznej gorączce. Poświęć swój wolny czas tym, których kochasz – to najlepszy prezent, jaki możesz im podarować.

Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Mężczyna w sportowym aucie ( kabriolet) z wyciągniętą ręką w lewym kierunku

Ubezpieczenie komunikacyjne

  • Kompleksowa ochrona auta
  • OC, AC, Assistance, NNW kierowcy i pasażera, Rehabilitacja
Dowiedz się więcej
Tato z trójką niemowlaków

Wysoka Ochrona

  • Terminowe ubezpieczenie na życie
  • Świadczenie na wypadek śmierci żywiciela rodziny
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x