Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj
 1. Zabezpiecz Wasz dom

  Istnieje wiele sposobów, by zabezpieczyć dom - np. podpisanie umowy z firmą ochroniarską. Warto również zadbać o trudne do sforsowania drzwi z antywłamaniowymi zamkami. Dobry zamek powinien mieć minimum 100 tys. unikalnych kombinacji klucza, te lepsze mają ich nawet 4 mln. Dzięki takiej ochronie masz pewność, że bliscy są bezpieczni, nawet jeśli nie ma Cię w pobliżu.

 2. Interesuj się

  W dzisiejszych czasach niebezpieczeństwa czyhają wszędzie, zwłaszcza w Internecie. Postaraj się sprawdzać, co Twoje dzieci w nim robią, jakie strony odwiedzają, z kim się kontaktują. Okres dojrzewania to często czas buntu, który wiąże się z przesuwaniem granic, wzmożoną ciekawością, niekiedy chęcią zaimponowania rówieśnikom. Internet stanowi do tego idealne miejsce, warto więc zadbać, by jak najbardziej ograniczyć czyhające na dziecko niebezpieczeństwa.

 3. Zdrowa dieta

  Ochrona najbliższych to również dbanie o ich dietę. Unikaj gotowych, mrożonych produktów, fast foodów czy słodyczy, mimo że niekiedy są wygodniejsze i szybsze w przygotowaniu. Przeczytaj artykuł o Zdrowej diecie, by dowiedzieć się więcej.

 4. Badania

  Oprócz diety, dbaj o prawidłowy stan zdrowia najbliższych. Wykonujcie regularnie badania krwi i przeglądy dentystyczne. Uprawiajcie sport, by dotlenić organizm, suplementujcie witaminy i minerały. Dzięki temu w lepszej formie będziecie mogli dłużej cieszyć się sobą.

 5. Ubezpiecz bliskich

  Sama troska i dobra wola nie wystarczą. Możesz dbać o dietę rodziny, regularnie się badać, ale niestety wypadki zdarzają się i przychodzą nieoczekiwanie. Dlatego ubezpiecz siebie i swoich bliskich oraz Wasze mienie, by swoje zaangażowanie i miłość wzbogacić o fachową pomoc specjalistów.

mój doradca

Rekomendowane produkty


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Mężczyna podrzuca syna leżąc na kanapie

Pakiet Bezpieczeństwa

 • Ubezpieczenie na życie w trzech wariantach
 • Assistance medyczny
Dowiedz się więcej
Kobieta na fotelu

Twój DOM Plus

 • Ubezpieczenie mieszkania lub domu
 • Home Assistance gratis
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

<< Przewiń w dół

Przewiń w górę >>