Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PRZECZYTAJ

Chociaż ubezpieczenie komunikacyjne OC jest obowiązkowe, to w UNIQA dajemy możliwość spersonalizowania zakresu ochronnego. Do wyboru są trzy warianty polisy OC, podobnie jak ubezpieczenia autocasco, które może uchronić od przykrych efektów działań chuligańskich, wypadków, zdarzeń losowych czy warunków pogodowych.

Ubezpieczenie OC – trzy pakiety do wyboru

Ubezpieczenie komunikacyjne od odpowiedzialności cywilnej jest w Polsce obowiązkowe. Za nieposiadanie ważnego ubezpieczenia można otrzymać wysoką karę finansową, np. w trakcie kontroli pojazdu. Brak ważnej polisy przez 14 dni (lub dłużej) w przypadku samochodów osobowych będzie kosztował kierowcę 4000 złotych. Nie warto więc zwlekać. Zastanów się, jakie ubezpieczenie OC będzie najlepsze. 

W UNIQA rozumiemy potrzeby naszych Klientów i wychodząc im naprzeciw, proponujemy trzy pakiety polisy OC. Każde ubezpieczenie zapewnia możliwość pokrycia kosztów wyrządzonych szkód podczas użytkowania samochodu. Dzięki ważnej polisie zyskujesz komfort psychiczny, bo zarówno ty jako kierowca, jak i twoi pasażerowie będziecie odpowiednio zabezpieczeni.

Pierwszy pakiet to OC MINI, przeznaczony dla kierowców poszukujących podstawowej polisy ubezpieczeniowej. Gwarantuje ona likwidację szkody z OC i obejmuje także ubezpieczenie komunikacyjne OC MINI Assistance. Wszystko w najlepszej formie i najlepszej cenie!

Drugi pakiet od UNIQA, OC MAXI, to pełen komfort podróżowania. Polisa umożliwia rozszerzoną realną ochronę kierowcy i pasażerów. Większy zakres parasola ochronnego może być dowolnie rozbudowywany o elementy związane z rehabilitacją. W ekskluzywnym pakiecie OC MEGA zyskujesz kompleksową ochronę za szkody, które wyrządzone zostaną innym przez twój pojazd. Z OC MEGA poczujesz się całkowicie bezpieczny. Ubezpieczenie komunikacyjne wzbogacone zostało o polisę NNW dla kierowcy (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków). Wysoka suma ubezpieczenia sprawia, że możesz czuć wyższy niż dotychczas komfort, bez względu na to, gdzie się udasz.

Dlaczego warto wybrać polisę OC w UNIQA? Przede wszystkim dajemy szerokie możliwości w zakresie zachowania zniżek. Bardzo doceniamy kierowców jeżdżących bezpiecznie. Oprócz atrakcyjnej finansowo i bogatej oferty UNIQA umożliwia też skorzystanie z BLS – Bezpośredniej Likwidacji Szkód. Jeżeli do zdarzenia nie doszło z Twojej winy, wystarczy, że skontaktujesz się z naszym doradcą, aby zwrot kosztów został wypłacony. Nie musisz kontaktować się z ubezpieczycielem sprawcy zdarzenia!

Ubezpieczenie AC – dodatkowe zabezpieczenie

Na bezpieczeństwie nie powinno się oszczędzać, chyba że robi się to z UNIQA! Już teraz poznaj zalety ubezpieczenia komunikacyjnego autocasco, które zapewnia bardzo wysoki stopień ochrony w atrakcyjnej cenie.

Każdy ma inne preferencje, dlatego stworzyliśmy 3 warianty polisy AC – Ubezpieczenie AC Moto MIDI, AC MOTO MAXI oraz ubezpieczenie AC MOTO MEGA. Samemu dobierz zestaw chroniący np. przed uszkodzeniem samochodu, włamaniem, kradzieżą, wpływem warunków atmosferycznych i innymi niebezpiecznymi sytuacjami. W UNIQA to ty decydujesz, jaki jest zakres ubezpieczenia.

Dodatkowa ochrona samochodu

Skorzystaj także z dodatkowej ochrony auta. Czeka na ciebie wiele możliwości, takich jak m.in. rozszerzone ubezpieczenie NNW, holowanie, ochrona szyb, samochód zastępczy. Skontaktuj się z nami, aby dobrać preferencyjną i kompleksową polisę dla siebie.

Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Para z dzieckiem idąca po plaży

Spokojne Życie

  • Ubezpieczenie na życie na wypadek śmierci
  • Świadczenie medyczne z tytułu choroby śmiertelnej
Dowiedz się więcej
Tato z trójką niemowlaków

Wysoka Ochrona

  • Indywidualne ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia na wypadek śmierci
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x