Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj
 1. Kartony

  Kartony są zawsze potrzebne i zawsze jest ich za mało. Odwiedź wszystkie okoliczne sklepy i dyskonty i pozbieraj z nich niepotrzebne kartony, dzięki temu uprzątniesz swoje rzeczy, posegregujesz książki i zabezpieczysz ubrania.

 2. Sektory

  Bądź trochę jak strateg i myśl całościowo. Podziel swój dom na sektory i pakuj je po kolei. Dzięki temu nie utoniesz w morzu porozrzucanych przedmiotów i kartonów piętrzących się przed drzwiami. Podpisuj wszystkie pudła, które zapełniasz, ułatwi to układanie rzeczy w nowym domu.

 3. Auto

  Jeśli posiadasz auto – świetnie, ale czasem korzystniej wynająć firmę od przeprowadzek. Niektóre z nich nie tylko przenoszą, ale i pakują oraz rozpakowują dobytek. Gdy zależy Ci na możliwie bezproblemowym przebiegu tej operacji, usługi takiej firmy na pewno Ci się przydadzą. Pomocna może okazać się strona: http://goo.gl/NFZa99, na której firmy transportowe składają Ci oferty, a Ty musisz tylko wybrać najkorzystniejszą.

 4. Wyprzedaż garażowa

  Podczas pakowania nagromadzonych przez lata przedmiotów, często natrafiamy na rzeczy, których już nie używamy: stare zabawki, niepotrzebny sprzęt czy wszelkiej maści bibeloty, o których istnieniu dawno już zapomnieliśmy. Świetnym pomysłem, zapożyczonym z zachodu, jest urządzenie wyprzedaży garażowej. Wystaw przed domem stół ze swoimi rzeczami i sprzedaj lub oddaj je zainteresowanym. Jeśli nie masz ogrodu, wystaw przedmioty na internetowej aukcji.

 5. Ubrania

  Podobnie jak z niepotrzebnymi rzeczami, przy przeprowadzce znajdujemy masę nienoszonych ubrań, które są zupełnie dobre i mogą się jeszcze komuś przydać. Zróbmy dobry uczynek i zanieśmy je do domu dziecka, albo do organizacji charytatywnej. Możesz je również wrzucić do oznakowanego pojemnika na odzież PCK, na tej stronie znajdziesz mapę z aktualnym położeniem pojemników w Twoim mieście: http://goo.gl/ielwtF.

Pani z tabletem
Rekomendowane ubezpieczenia

Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Kobieta na fotelu

Twój DOM Plus

 • Ubezpieczenie mieszkania lub domu
 • Home Assistance gratis
Dowiedz się więcej
Mężczyna podrzuca syna leżąc na kanapie

Pakiet Bezpieczeństwa

 • Ubezpieczenie na życie w trzech wariantach
 • Świadczenie rodzinne
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę