Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj
 1. Morze

  Wspólne budowanie zamków z piasku, czy spacery brzegiem morza to jedna z milszych form wypoczynku. Nie każ wychodzić dzieciom z wody. Pozwól im się bawić do woli, oczywiście pod Twoim czujnym okiem.

 2. Góry

  Zarówno Tobie, jak i dzieciom na pewno przyda się odrobina ruchu. Górskie spacery to doskonała forma wypoczynku. Pamiętaj, aby wyposażyć się w odpowiednie buty i plecak, do którego włożysz wodę, kanapki i inne niezbędne rzeczy.

 3. Mazury

  Prawdziwą przyjemnością dla Ciebie i Twojego dziecka może okazać się wspólne żeglowanie. Jeśli potrafisz żeglować, pokaż mu jak się to robi – opowiedz o rodzajach wiatru i chmur i naucz go wiązać żeglarskie węzły.  Możecie wypożyczyć łódź kabinową i spędzić w niej noc, przycumowani w porcie. Kołysanie na wodzie i wspólne oglądanie gwiazd na pewno na długo zostanie w pamięci.

 4. Aktywne formy spędzania czasu

  Wybierając się na wakacje, zabierz ze sobą rower. Ta forma wypoczynku pozytywnie wpływa na rozwój dziecka. Pamiętaj, aby ubezpieczyć je oraz siebie przed nieszczęśliwym wypadkiem. Jeśli jedziecie trasą terenową, zabierzcie ze sobą dodatkowe dętki i pompkę do opon. Wystające korzenie potrafią perfidnie popsuć zabawę.

 5. Szkoła

  Pamiętaj, że wakacje to dla dziecka ucieczka od szkoły i obowiązków. Prócz czekających na nie przygód, najbardziej cieszy je brak lekcji . Mimo to wykorzystaj fakt, że jesteście wszyscy razem na łonie natury, aby przeprowadzać krótkie, praktyczne lekcje przyrody, czy geografii.

 6. Zmiana klimatu

  Wyjazd na wakacje to nie tylko niezapomniane chwile dla całej rodziny, ale także wzmacnianie odporności dziecka. Wyjazd nad morze dobrze mu zrobi, morskie powietrze bogate jest bowiem w jod, który jest niezbędny do prawidłowego rozwoju dziecka.

Pani z tabletem
Rekomendowane ubezpieczenia

Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Para leżąca na ziemi i obserwująca niebo

Radość Odkrywania

 • Ubezpieczenie turystyczne
 • NNW, OC, ochrona bagażu, sprzętu sportowego
Dowiedz się więcej
Mężczyna w sportowym aucie ( kabriolet) z wyciągniętą ręką w lewym kierunku

Ubezpieczenie komunikacyjne

 • Kompleksowa ochrona auta
 • OC, AC, Assistance, NNW kierowcy i pasażera, Rehabilitacja
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę