Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj
 1. Samotnia

  Wysokie szczyty, rześkie powietrze, długie i męczące podejścia. To wszystko uczy pokory. W górach możemy poczuć się bardzo malutcy i prawdziwie docenić to co mamy. Jeśli lubimy wyciszyć się i złapać chwile spokoju, uciec od wielkomiejskiego zgiełku – wyjedźmy w góry. Wrócimy odmienieni i rozluźnieni.

 2. Przyroda

  Jeśli cenisz sobie kontakt z dziką naturą, wybierz góry. Lasy iglaste, nieposkromiona zmienna pogoda, ostrość skał i surowość szczytów. To na pewno zachwyci miłośników przyrody. Wybierzmy się do parków narodowych lub krajobrazowych i podziwiajmy wielką siłę natury.

 3. Morze

  Nad morzem prócz plaży i fal, czeka na nas wiele nadmorskich atrakcji, mi.in. smażalnie ryb, salony gier, stragany z pamiątkami i wiele innych. Jednych drażnią, inni je lubią, ale z pewnością są stałym, nieodłącznym elementem krajobrazu nadmorskiego. Polubmy je.

 4. Zdrowie

  Tu akurat nie ma wygranych i przegranych. Morze oferuje długie spacery przy brzegu i powietrze pełne jodu, niezbędnego do prawidłowego rozwoju człowieka. Podobnie góry - świeże górskie powietrze dobrze działa na nasz umysł, a wspinaczki i wielogodzinne wędrówki poprawią sprawność fizyczną.

 5. Lenistwo

  Jeśli lenistwo to tylko nad morzem. Góry wymagają wysiłku i zaciętości ducha. Nawet jeśli opalamy się w schronisku na leżaku, to najpierw musimy tam dojść. Nad morzem leżymy leniwie na gorącym piasku i zażywamy kąpieli słonecznych. Owszem możemy uprawiać wszelkiego rodzaju sporty wodne, ale zazwyczaj nadmorski wypoczynek jest synonimem leniuchowania. Jeśli cenisz sobie taką formę wypoczynku, to jedź bez wahania nad morze.

ubezpieczenie turystyczne na ferie zimowe
Rekomendowane ubezpieczenia

Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Para leżąca na ziemi i obserwująca niebo

Radość Odkrywania

 • Ubezpieczenie turystyczne
 • NNW, OC, ochrona bagażu, sprzętu sportowego
Dowiedz się więcej
Mężczyna w sportowym aucie ( kabriolet) z wyciągniętą ręką w lewym kierunku

Ubezpieczenie komunikacyjne

 • Kompleksowa ochrona auta
 • OC, AC, Assistance, NNW kierowcy i pasażera, Rehabilitacja
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę