Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Tło z gradientami

Nagrody i wyróżnienia

Sprawdź, jakie nagrody i wyróżnienia otrzymała UNIQA.

Srebrny Parasol


Plebiscyt Srebrny Parasol jest corocznym podsumowaniem wyników towarzystw ubezpieczeń, zarówno ubezpieczycieli majątkowych, jak i i życiowych. W 2016 roku zwycięzcą została życiowa spółka UNIQA, która dynamicznie rozwijała sprzedaż ubezpieczeń indywidualnych i grupowych.

Order Finansowy


Ubezpieczenie Twój BIZNES Plus dla małych i średnich firm w 2016 roku zostało odznaczone Orderem Finansowym w plebiscycie miesięcznika Home&Market.

Wybór Konsumenta 2016

Wybór Konsumenta

Konsumenci wskazali ogólne cechy najbardziej cenione przy zakupie ubezpieczenia, na tym tle ocenili markę UNIQA oraz oferowane assistance komunikacyjne.

Instytucja Roku 2015

Instytucja roku 2015

UNIQA zajęła drugie miejsce w ubezpieczeniowej kategorii Najlepsza jakość obsługi w kanałach zdalnych rankingu Instytucja Roku 2015. Przygotował go niezależny portal MojeBankowanie.pl

Laur Konsumenta

Laur Konsumenta 2014

Laur Konsumenta - Odkrycie 2014 dla ubezpieczenia mieszkań i domów Twój DOM Plus.

Dobra Polisa

Dobra Polisa

Certyfikat przyznała Rada Ekspertów Krajowego Instytutu Ubezpieczeń za ubezpieczenie mienia ze składką płatną miesięcznie, które dedykowane jest mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych. UNIQA otrzymała certyfikat za ten produkt po raz drugi. Pierwsze odznaczenie odebrała w 2004 r.

Solidny Pracodawca 2014

Solidny Pracodawca

Tytuł „Solidny Pracodawca Roku”, przyznany w ogólnopolskim konkursie, potwierdza skuteczność polityki personalnej spółki, inwestowanie w poprawę warunków pracy, właściwy dobór kadry, a w konsekwencji bardzo niską fluktuację i dobrą atmosferę pracy.

Najwyższa Jakość Quality International

Najwyższa jakość quality international 2014

UNIQA otrzymała tytuł w kategorii QI PRODUCT - produkt najwyższej jakości za Portal Obsługi Sprzedaży (POS).

Wiarygodny Produkt Finansowy

Uniqa wspólnota

Tytuł dla produktu UNIQA „Wspólnota” przyznany przez Zarząd Europejskiej Federacji Doradców Finansowych w 2010 roku.

<< Przewiń w dół

Przewiń w górę >>