UNIQA Automotive Sp. z o.o.

Zapraszamy Cię do ubezpieczeniowego świata razem z UNIQA Automotive.

O nas

UNIQA Automotive to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu kompleksowych usług ubezpieczeniowych dla salonów dealerskich i leasingów. Współpracujemy z topowymi dealerami samochodów nowych oraz z największymi firmami leasingowymi na terenie całej Polski.

Naszą misją jest zapewnienie naszym klientom bezpieczeństwa i spokoju poprzez indywidulanie dopasowane rozwiązania ubezpieczeniowe, a partnerom biznesowym dostarczenie nowoczesnych, jednocześnie optymalnych narzędzi sprzedażowych adekwatnych do ich potrzeb czy warunków współpracy oraz wsparcie wyspecjalizowanego zespołu menedżerów sprzedaży oraz konsultantów infolinii.

 

Dlaczego warto wybrać UNIQA Automotive? 

Nasz zespół

UNIQA Automotive tworzą ludzie z pasją do motoryzacji i ubezpieczeń. To zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej, finansowej oraz z doskonałą znajomością sektora motoryzacyjnego. Rozumiemy specyfikę branży, co przekłada się na świadczenie usług na najwyższym poziomie. 

Zapewniamy naszym partnerom merytoryczne wsparcie zespołu menedżerów sprzedaży, wsparcie dedykowanego zespołu obsługi posprzedażowej, a także infolinii z wysokim wskaźnikami obsługi klienta.

Szeroka Oferta Produktowa 

Dla naszych klientów oferujemy bogatą gamę produktów ubezpieczeniowych, obejmującą ubezpieczenia komunikacyjne, w tym dla pojazdów finansowanych z wykorzystaniem API, oraz ubezpieczenia dedykowane firmom leasingowym dla wznowień i baz polis obcych,  pakiety dealerskie, pakiety ryczałtowe, ubezpieczenia dla samochodów własnych dealera oraz krótkoterminowe ubezpieczenia OC p.p.m. lub AC dla pojazdów na stokach klienta.

Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne 

Działamy z myślą o nowoczesnych potrzebach branży. Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne obejmują przyjazny i ergonomiczny kalkulator produktowy oparty na szybkich kwotacjach wspartych przez CEPiK i UFG oraz elastyczne podejście do kształtowania oferty ubezpieczeniowej czy przeprowadzania zmian na polisach. 

Z ramienia współpracy leasingowej zapewniamy innowacyjne rozwiązanie webservice
z indywidualnie dostosowaną taryfą do historii ubezpieczeniowej klienta oraz obsługą posprzedażową.

Współpraca z Partnerem na Wysokim Poziomie 

Jesteśmy przekonani, że kompleksowa współpraca z dealerem to klucz do sukcesu. Nasze podejście opiera się również na ścisłej współpracy w zakresie likwidacji szkód. Zawarcie polisy to dla nas wyłącznie początek - chcemy, aby klient w przypadku nieprzyjemnego zdarzenia mógł liczyć na szybką i sprawną pomoc w naprawie pojazdu. 

Z ramienia współpracy leasingowej zapewniamy indywidualne przygotowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta leasingu bądź klienta brokera. We współpracy
z pośrednikiem przygotowujemy również indywidualne programy ubezpieczeniowe oraz szyte na miarę produkty komunikacyjne.

 

Dołącz do UNIQA Automotive

 

Wspólnie z UNIQA Automotive przyspiesz swój sukces w branży samochodowej. Jesteśmy gotowi dostarczyć
Ci partnerskie podejście, które sprawi, że Twoja przygoda z UNIQA będzie satysfakcjonująca.


Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego biznesu!

 

Kontakt dla salonów dealerskich

 

Kontakt dla partnerów leasingowych i brokerów

Skład Zarządu

Bartłomiej BIały

Prezes UNIQA Automotive Sp. z o.o.

Bartłomiej Biały posiada ponad 14-letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, które zdobywał w Liberty Ubezpieczenia oraz AXA Ubezpieczenia. W Liberty odpowiadał za rozwój kanału multiagencyjnego, zarządzał relacjami z umowami sieciowymi, wsparciem sprzedaży, procesem rozliczeń prowizyjnych oraz call center. W latach 2016-2020 w AXA Ubezpieczenia jako Dyrektor Departamentu Kanału Agencyjnego był odpowiedzialny za współpracę z umowami bezpośrednimi. Po przejściu do branży medycznej, w ostatnich trzech latach pełnił funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w Affidea Polska. Jest absolwentem SGGW w Warszawie na kierunku socjologia

 

 

 

Natalia Szafrańska - Klyszcz

Członkini Zarządu UNIQA Automotive sp. z o.o.

Natalia Szafrańska-Klyszcz posiada ponad 13 letnie doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Związana najpierw z Liberty Ubezpieczenia, potem z Axa Ubezpieczenia. Obecnie w UNIQA odpowiedzialna za rentowny rozwój sprzedaży w sieciach dealerów aut używanych i leasingach. Natalia ukończyła studia na Wydziale  Administracji oraz Zarządzania w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Humanitas na kierunku prawo pracy i ubezpieczeń społecznych.

Marcin Wakuliński

Członek zarządu Automotive Sp. z o.o. 

Marcin Wakuliński posiada ponad 20-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych związanych bezpośrednio z programami ubezpieczeń, w szczególności wśród dealerów samochodowych w Polsce. Z dużym sukcesem rozwijał dystrybucję, pracując dla czołowych firm ubezpieczeniowych na polskim rynku - Generali, Benefia oraz Warta. Posiada ugruntowaną pozycję we współpracy z brokerami i importerami samochodów. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego na kierunku ekonomii ze specjalizacją „Finanse przedsiębiorstwa, strategia w biznesie”.