Poradnik bohatera Jak zabezpieczyć Twoją twierdzę. Część 6. Usługi Assistance

Pewnie Kopciuszek nie oczarowałby księcia na balu, gdyby nie pomoc dobrej wróżki, która dostarczyła stroje i karocę. Być może Frodo Baggins nie dotarłby do Mordoru bez przyjaciela Sama Gamgee’a, który go ciągle wspierał. Gdyby nie leśniczy, historia o Czerwonym Kapturku i jej babci prawdopodobnie zakończyłaby się tragicznie. Jak można się zorientować, bohaterowie nie są samowystarczalni – czasem potrzebują pomocy.

W czym możemy pomóc bohaterom?
Dzięki usługom assistance każdy bohater może liczyć na pomoc. W jakich sytuacjach? Na przykład kiedy okazuje się, że w mieszkaniu jest nieszczelny zawór, albo gdy zgubi klucze do mieszkania lub zepsuje się pralka czy telewizor. Wystarczy jeden telefon, a ubezpieczyciel zorganizuje i opłaci koszt pracy ślusarza, hydraulika, technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, elektryka, dekarza, szklarza, stolarza, specjalistę do sprzętu komputerowego, RTV i AGD. A w dodatku pokryje koszty części niezbędnych do naprawy.

Osobisty asystent?
Jest w zasięgu Twojej ręki dzięki serwisowi concierge. Dzwonisz do nas, a my zapewnimy Ci pomoc w rezerwacji biletów lotniczych i kolejowych, hoteli, biletów do kin i teatrów, stolika w restauracji. Pomożemy też w zamówieniu taksówki, organizacji dowozu i odbioru ubrań z pralni, butów od szewca lub ubrań od krawca. Potrzebujesz pomocy domowej? – znajdziemy! Opieka lub korepetycje dla dzieci? – zorganizujemy! Przegląd samochodu lub wizyta w serwisie samochodowym? – będzie, nawet z wynajęciem oraz podstawieniem samochodu zastępczego.

Pomoc medyczna?
Jeśli zdarzy się nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie – każdy bohater może na nas polegać. Zapewnimy organizację i pokryjemy koszty wizyty lekarskiej w placówce medycznej lub pokryjemy koszty dojazdów i wynagrodzenia lekarza lub pielęgniarki do miejsca pobytu. Możemy też pokryć koszty transportu do placówki medycznej oraz dostawy leków. Ponadto, jeśli nagle zachorujesz lub ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi, który wydarzy się w Polsce, i będziesz wymagać pomocy, zorganizujemy opiekę nad Twoimi dziećmi i niesamodzielnymi osobami bliskimi i zwierzętami.

Usługi dla pupila?
Na Twoją prośbę zorganizujemy wizytę u fryzjera lub behawiorysty zwierzęcego. Udzielimy też informacji na temat obowiązkowych szczepień dla zwierząt, ras psów uznawanych za niebezpieczne, adresów salonów piękności dla psów i kotów, sklepów zoologicznych, szkółek dla zwierząt zajmujących się tresurą. A jeśli Twój pies lub kot ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi, zorganizujemy i zapłacimy za jego transport do placówki weterynaryjnej. Już dziś możesz wypełnić wniosek o ubezpieczenie swojej twierdzy ze składką od 12 zł miesięcznie. W podstawowym wariancie, oprócz ochrony wyposażenia Twojego mieszkania otrzymujesz usługi assistance – wszystko to, co każdy odpowiedzialny bohater powinien mieć.