UNIQA ubezpieczenia online
Zaloguj

Ubezpieczenia dla mieszkalnictwa

UNIQA jest liderem ubezpieczeń dla sektora mieszkalnictwa w Polsce

Mieszkalnictwo

Czas czytania:

Poradnik bohatera Jak zabezpieczyć Twoją twierdzę. Część 6. Usługi Assistance

Pewnie Kopciuszek nie oczarowałby księcia na balu, gdyby nie pomoc dobrej wróżki, która dostarczyła stroje i karocę. Być może Frodo Baggins nie dotarłby do Mordoru bez przyjaciela Sama Gamgee’a, który go ciągle wspierał. Gdyby nie leśniczy, historia o Czerwonym Kapturku i jej babci prawdopodobnie zakończyłaby się tragicznie. Jak można się zorientować, bohaterowie nie są samowystarczalni – czasem potrzebują pomocy.

W czym możemy pomóc bohaterom?
Dzięki usługom assistance każdy bohater może liczyć na pomoc. W jakich sytuacjach? Na przykład kiedy okazuje się, że w mieszkaniu jest nieszczelny zawór, albo gdy zgubi klucze do mieszkania lub zepsuje się pralka czy telewizor. Wystarczy jeden telefon, a ubezpieczyciel zorganizuje i opłaci koszt pracy ślusarza, hydraulika, technika urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych, elektryka, dekarza, szklarza, stolarza, specjalistę do sprzętu komputerowego, RTV i AGD. A w dodatku pokryje koszty części niezbędnych do naprawy.

Osobisty asystent?
Jest w zasięgu Twojej ręki dzięki serwisowi concierge. Dzwonisz do nas, a my zapewnimy Ci pomoc w rezerwacji biletów lotniczych i kolejowych, hoteli, biletów do kin i teatrów, stolika w restauracji. Pomożemy też w zamówieniu taksówki, organizacji dowozu i odbioru ubrań z pralni, butów od szewca lub ubrań od krawca. Potrzebujesz pomocy domowej? – znajdziemy! Opieka lub korepetycje dla dzieci? – zorganizujemy! Przegląd samochodu lub wizyta w serwisie samochodowym? – będzie, nawet z wynajęciem oraz podstawieniem samochodu zastępczego.

Pomoc medyczna?
Jeśli zdarzy się nieszczęśliwy wypadek lub nagłe zachorowanie – każdy bohater może na nas polegać. Zapewnimy organizację i pokryjemy koszty wizyty lekarskiej w placówce medycznej lub pokryjemy koszty dojazdów i wynagrodzenia lekarza lub pielęgniarki do miejsca pobytu. Możemy też pokryć koszty transportu do placówki medycznej oraz dostawy leków. Ponadto, jeśli nagle zachorujesz lub ulegniesz nieszczęśliwemu wypadkowi, który wydarzy się w Polsce, i będziesz wymagać pomocy, zorganizujemy opiekę nad Twoimi dziećmi i niesamodzielnymi osobami bliskimi i zwierzętami.

Usługi dla pupila?
Na Twoją prośbę zorganizujemy wizytę u fryzjera lub behawiorysty zwierzęcego. Udzielimy też informacji na temat obowiązkowych szczepień dla zwierząt, ras psów uznawanych za niebezpieczne, adresów salonów piękności dla psów i kotów, sklepów zoologicznych, szkółek dla zwierząt zajmujących się tresurą. A jeśli Twój pies lub kot ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi, zorganizujemy i zapłacimy za jego transport do placówki weterynaryjnej. Już dziś możesz wypełnić wniosek o ubezpieczenie swojej twierdzy ze składką od 12 zł miesięcznie. W podstawowym wariancie, oprócz ochrony wyposażenia Twojego mieszkania otrzymujesz usługi assistance – wszystko to, co każdy odpowiedzialny bohater powinien mieć.

Emilia Głowacka - autor artykułu to Menedżer Zespołu Wsparcia Biznesu i Procesów w UNIQA S.A.
Emilia Głowacka
Menedżer Zespołu Wsparcia Biznesu i Procesów w Departamencie Rozwoju Biznesu – Mieszkalnictwo UNIQA TU S.A.

Ukończyła Wydział Marketingu i Zarządzania Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi oraz studia podyplomowe w Katedrze Informatyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej. Od ponad 15 lat związana jest
z rynkiem ubezpieczeń i UNIQA, wcześnie z sektorem bankowym. Certyfikowany project manager i product owner. Odpowiada za procesy, projekty, systemy i narzędzia IT oraz marketing i wsparcie sprzedaży ubezpieczeń dla klientów mieszkalnictwa (Zarządców Nieruchomości, Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych oraz ich mieszkańców).

Udostępnij poradę

Te porady mogą Cię zainteresować

Jesteś Supermenem, który ciągle gdzieś się śpieszy, aby uratować świat? Wydaje Ci się przygody Twojego dziecka są ciekawsze niż Bolka i Lolka, Tytusa, Romka i A’Tomka oraz Pippi Pończoszanki? A może Twój pupil wciąż kogoś goni, niszcząc wszystko wokół – jak w kreskówce o przygodach Toma i Jerry’ego? Jeśli choć na jedno pytanie opowiedziałeś twierdząco, powinieneś mieć ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Przeczytaj i dowiedz się dlaczego każdy bohater powinien mieć taką polisę.

Nie ważne czy mieszkasz w królewskim pałacu, chatce na jednej nóżce, czy w drewnianym domku w leśnej głuszy. Miejsce, w którym mieszkasz to Twój skarb. Również wszystkie rzeczy, które się w nim znajdują są dla Ciebie ważne i mają określoną wartość. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się, w jaki sposób je prawidłowo ubezpieczyć.

Zgłoś sprawę
online
Odnów polisę