Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PRZECZYTAJ

Ubezpieczenie dla firm OC wymagane jest w niektórych profesjach, zazwyczaj jednak pozostaje dobrowolne. Ubezpieczeniu podlega zarówno mienie oraz inwestycje firmy, jak i samochody (osobowe i ciężarowe). Kompleksowe ubezpieczenie majątku firmowego pozwala na duży komfort psychicznych. Uwzględnienie szerokiej gamy zdarzeń i ryzyka sprawia, że można ze spokojem skoncentrować się na rozwoju działalności. Każdy pakiet ubezpieczeń dla przedsiębiorców od UNIQA ma różne podrodzaje.

Ubezpieczenie majątku dla firm – bezpieczeństwo podstawą rozwoju

Ubezpieczenie firmowe przydaje się zarówno prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dużym spółkom. Ubezpieczenie majątku jest istotne niezależnie od tego, jaki sektor biznesu reprezentujesz. Decydując się na ubezpieczenia od UNIQA, zyskujesz dostęp do różnego rodzaju usług.

Proponujemy ochronę majątku firmowego, w ramach której zyskujesz ochronę od wszelkiego możliwego ryzyka. Dzięki temu zabezpieczysz dowolne miejsce wykonywanej działalności przed nieprzychylnymi zdarzeniami. Oferta „Majątek firmy pod ochroną” od UNIQA obejmuje nawet ryzyko nietypowe, np. strajki. Ubezpieczenie mienia to jedna z najważniejszych polis, na jakie warto się zdecydować.

W ramach ubezpieczeń majątkowych dla firm powinno się także wybrać ochronę sprzętu od wszelkiego ryzyka. Dzięki temu np. niedziałający laptop lub telefon (często mający wartość kilku tysięcy złotych), nie będzie żadnym ciosem dla budżetu przedsiębiorstwa. Szeroki katalog sprzętu i możliwość indywidualnego dopasowania ochrony to nie jedyne atuty ubezpieczenia od UNIQA.

Inwestycje są podstawą działającego biznesu. W związku z tym proponujemy firmom polisę chroniącą inwestycje, składającą się z trzech wariantów do wyboru. Można zyskać pełne OC dla wszystkich stron kontraktu, szeroki zakres ryzyka, ochronę sprzętu i wyposażenia, a wszystko dostosowane pod konkretny charakter inwestycji.

Wybierz pakiet ubezpieczeniowy „Twój Biznes Plus”, jeżeli masz małą lub średnią firmę i pragniesz zabezpieczenia przed zdarzeniami takimi jak rabunek oraz ochrony posiadanego sprzętu. Poznaj szczegółową ofertę – zapoznaj się z całym wymiarem świadczonych usług, obejmujących m.in. darmową doraźną pomoc fachowców. W UNIQA sam wybierasz zakres ochrony, aby dostosować go do własnych potrzeb!

Firmowe ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC

Współcześnie korzystanie z samochodu w biznesie wciąż jest koniecznością, bez względu na to, czy się to lubi, czy nie. Dlatego też warto ubezpieczyć pojazdy firmy poprzez objęcie ich polisą OC, AC i Assistance. W każdym z tych przypadków istnieje kilka wariantów do wyboru, więc sam możesz zdecydować, jakiego rodzaju ubezpieczenia najbardziej potrzebujesz.

Oferujemy także dodatkowe zabezpieczenie aut firmowych i ubezpieczenia NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków) w atrakcyjnych cenach, umożliwiające pomoc na całym świecie. Przedsiębiorstwa wykorzystujące ciągniki, samochody ciężarowe i naczepy z pewnością zainteresują się naszym pakietem „Truck Assistance”. Decydując się na takie zabezpieczenie, zyskujesz pełną ochronę w Polsce i w Europie nawet dla samochodów 15-letnich. Pakiet charakteryzuje najwyższa na rynku suma ubezpieczeniowa. Ubezpieczenie „Truck Assistance” jest oddzielnym produktem i nie wymaga posiadania standardowego Assistance. Już teraz przekonaj się o skuteczności polisy, kontaktując się z nami.

Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Mężczyna w sportowym aucie ( kabriolet) z wyciągniętą ręką w lewym kierunku

Ubezpieczenie komunikacyjne

  • Kompleksowa ochrona auta
  • OC, AC, Assistance, NNW kierowcy i pasażera, Rehabilitacja
Dowiedz się więcej
Mężczyna podrzuca syna leżąc na kanapie

Pakiet Bezpieczeństwa

  • Ubezpieczenie na życie w trzech wariantach
  • Assistance medyczny
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x