UNIQA ubezpieczenia online
Zaloguj

Ubezpieczenie
Życia i Zdrowia

Pakiet Ochronny, NNW dziecka,
Medycyna bez Granic i Telemedycyna

ubezpieczenie życia i zdrowia
Życie i Zdrowie
Ubezpieczenie Życia i Zdrowia
Potrzebujesz ubezpieczenia?
Sprawdź ofertę

Czas czytania:

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie dla firm OC wymagane jest w niektórych profesjach, zazwyczaj jednak pozostaje dobrowolne. Ubezpieczeniu podlega zarówno mienie oraz inwestycje firmy, jak i samochody (osobowe i ciężarowe). Kompleksowe ubezpieczenie majątku firmowego pozwala na duży komfort psychicznych. Uwzględnienie szerokiej gamy zdarzeń i ryzyka sprawia, że można ze spokojem skoncentrować się na rozwoju działalności. Każdy pakiet ubezpieczeń dla przedsiębiorców od UNIQA ma różne podrodzaje.

Ubezpieczenie majątku dla firm – bezpieczeństwo podstawą rozwoju

Ubezpieczenie firmowe przydaje się zarówno prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą, jak i dużym spółkom. Ubezpieczenie majątku jest istotne niezależnie od tego, jaki sektor biznesu reprezentujesz. Decydując się na ubezpieczenia od UNIQA, zyskujesz dostęp do różnego rodzaju usług.

Proponujemy ochronę majątku firmowego, w ramach której zyskujesz ochronę od wszelkiego możliwego ryzyka. Dzięki temu zabezpieczysz dowolne miejsce wykonywanej działalności przed nieprzychylnymi zdarzeniami. Oferta „Majątek firmy pod ochroną” od UNIQA obejmuje nawet ryzyko nietypowe, np. strajki. Ubezpieczenie mienia to jedna z najważniejszych polis, na jakie warto się zdecydować.

W ramach ubezpieczeń majątkowych dla firm powinno się także wybrać ochronę sprzętu od wszelkiego ryzyka. Dzięki temu np. niedziałający laptop lub telefon (często mający wartość kilku tysięcy złotych), nie będzie żadnym ciosem dla budżetu przedsiębiorstwa. Szeroki katalog sprzętu i możliwość indywidualnego dopasowania ochrony to nie jedyne atuty ubezpieczenia od UNIQA.

Inwestycje są podstawą działającego biznesu. W związku z tym proponujemy firmom polisę chroniącą inwestycje, składającą się z trzech wariantów do wyboru. Można zyskać pełne OC dla wszystkich stron kontraktu, szeroki zakres ryzyka, ochronę sprzętu i wyposażenia, a wszystko dostosowane pod konkretny charakter inwestycji.

Wybierz pakiet ubezpieczeniowy „Twój Biznes Plus”, jeżeli masz małą lub średnią firmę i pragniesz zabezpieczenia przed zdarzeniami takimi jak rabunek oraz ochrony posiadanego sprzętu. Poznaj szczegółową ofertę – zapoznaj się z całym wymiarem świadczonych usług, obejmujących m.in. darmową doraźną pomoc fachowców. W UNIQA sam wybierasz zakres ochrony, aby dostosować go do własnych potrzeb!

Firmowe ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC

Współcześnie korzystanie z samochodu w biznesie wciąż jest koniecznością, bez względu na to, czy się to lubi, czy nie. Dlatego też warto ubezpieczyć pojazdy firmy poprzez objęcie ich polisą OC, AC i Assistance. W każdym z tych przypadków istnieje kilka wariantów do wyboru, więc sam możesz zdecydować, jakiego rodzaju ubezpieczenia najbardziej potrzebujesz.

Oferujemy także dodatkowe zabezpieczenie aut firmowych i ubezpieczenia NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków) w atrakcyjnych cenach, umożliwiające pomoc na całym świecie. Przedsiębiorstwa wykorzystujące ciągniki, samochody ciężarowe i naczepy z pewnością zainteresują się naszym pakietem „Truck Assistance”. Decydując się na takie zabezpieczenie, zyskujesz pełną ochronę w Polsce i w Europie nawet dla samochodów 15-letnich. Pakiet charakteryzuje najwyższa na rynku suma ubezpieczeniowa. Ubezpieczenie „Truck Assistance” jest oddzielnym produktem i nie wymaga posiadania standardowego Assistance. Już teraz przekonaj się o skuteczności polisy, kontaktując się z nami.

Ubezpieczenie Życia i Zdrowia
Potrzebujesz ubezpieczenia?
Sprawdź ofertę
Paweł Fidelus - autor artykułu to Menedżer ds. Produktów Życiowych w Departamencie Rozwoju Produktów i Procesów UNIQA TUnŻ S.A.
Paweł Fidelus
Menedżer ds. Produktów Życiowych w Departamencie Rozwoju Produktów i Procesów UNIQA TUnŻ S.A.

Ukończył wydział Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ze specjalizacją ubezpieczeniową. W ramach stypendium Socrates-Erasmus studiował również na Université Panthéon-Sorbonne (Sorbona) w Paryżu. Od ponad 15 lat związany jest z rynkiem ubezpieczeń. Początkowo w firmach assistance, następnie w PZU Życie S.A. oraz AXA Życie TU S.A. Pracował również w Ministerstwie Finansów. Obecnie w UNIQA TUnŻ S.A. odpowiada za tworzenie i utrzymanie wybranych ubezpieczeń na życie o charakterze indywidualnym.

Udostępnij poradę

Te porady mogą Cię zainteresować

Ile kosztuje kompleksowe ubezpieczenie firmy? Kiedy potrzebne jest ubezpieczenie OC firmy i ile wynosi składka na ubezpieczenie działalności gospodarczej?

Własna firma to nie tylko ogromna odpowiedzialność, ale również spore wydatki. W natłoku codziennych obowiązków i wyzwań związanych z prowadzeniem biznesu czasem trudno za wszystkim nadążyć. Żeby solidnie ochronić swoje przedsiębiorstwo, zapewnić mu wzrost i zadbać o to, by wszystko przebiegało po naszej myśli, powinniśmy je bezwzględnie ubezpieczyć. Wie o tym każdy odpowiedzialny szef. Ale sama świadomość to jeszcze nie wszystko. Dopiero tutaj pojawiają się pytania. Jaką polisę wybrać, dokąd…

Czytaj dalej
Zgłoś sprawę
online
Odnów polisę