UNIQA ubezpieczenia online
Zaloguj

Ubezpieczenie OC

Już od 321 /rok!

Zniżka -15%
ubezpieczenie OC
Komunikacja
Zniżka -15%
Potrzebujesz taniego ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę

Czas czytania:

Kompleksowe ubezpieczenie samochodu? Kalkulator pomoże

Kompleksowe ubezpieczenie samochodu obejmuje nie tylko polisę OC i AC, ale również ubezpieczenie NNW i Assistance. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych w zamian za zakup takiego pakietu, oferuje atrakcyjne promocje. Warto wybrać najbardziej opłacalną ofertę, korzystając z kalkulatorów online.

Chcesz mieć pełne ubezpieczenie samochodu? Nasz kalkulator pozwoli Ci obliczyć składkę OC, AC, NNW i Assistance. Po wprowadzeniu danych i weryfikacji oferty będziesz mógł od razu kupić polisę online.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile będzie Cię kosztować kompleksowe ubezpieczenie samochodu, kalkulator składki może Ci w tym pomóc. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, aby wprowadzić w formularzu online dane pojazdu i kierowców. Na tej podstawie aplikacja wygeneruje dla Ciebie gotową ofertę.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator obliczy składkę OC

Jeśli chodzi o obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, nasz kalkulator obliczy dla Ciebie składkę OC wraz z ubezpieczeniem Mini Assistance oraz Zieloną Kartą, które oferujemy wszystkim swoim klientom. Sprawdź, ile wynosi składka OC/AC, przejdź do sekcji "Opcje dodatkowe" aby dokupić NNW, Assistance czy ubezpieczenie opon.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator obliczy składkę AC

Jeżeli chcesz, aby AC wliczało się w Twoje ubezpieczenie samochodu, kalkulator może zaproponować Ci polisę w kilku wariantach, z czego dwa główne to rozliczenie likwidacji ewentualnej szkody w wariancie serwisowym lub kosztorysowym. W sekcji pozwalającej na stworzenie własnego pakietu możesz sprawdzić, w jaki sposób wybór określonego wariantu wpływa na proponowaną składkę ubezpieczeniową. Cena AC zależy również od udziału własnego w szkodzie – w kalkulatorze możesz ustanowić brak udziału lub udział dla szkód kradzieżowych w wysokości procentowej lub udział dla szkód wypadkowych wyrażany kwotowo 500, 1000 albo 2000 zł.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator obliczy składkę NNW

Ochrona NNW, czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, to kolejny element, który obejmuje kompleksowe ubezpieczenie samochodu. Kalkulator zasugeruje odpowiednią dla Ciebie sumę ubezpieczenia NNW, ale masz możliwość jej zmiany tworząc własny pakiet.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator obliczy składkę Assistance

Za pomocą kalkulatora obliczysz także składkę Assistance. Jeśli chcesz poszerzyć o tę opcję ubezpieczenie samochodu, kalkulator pozwoli Ci w kolejnym kroku na dodanie Assistance do własnego pakietu w wariancie Premium lub Prestiż.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator zaproponuje ubezpieczenie opon

Ubezpieczenie opon to bardzo przydatny produkt, który wybiera wielu kierowców w Polsce. Taka polisa obejmuje pokrycie kosztów wymiany kół na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego (w przypadku uszkodzenia więcej niż jednego koła) i ochronę ubezpieczeniową na terenie Polski.

Zniżka -15%
Potrzebujesz taniego ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę
Hanna Klimek - autor artykułu to Specjalista ds. Digital w Departamencie Sprzedaży Zdalnej w UNIQA S.A.
Hanna Klimek
Specjalista ds. Digital w Departamencie Sprzedaży Zdalnej UNIQA TU S.A.

Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ale w życiu zawodowym  zajęła się ubezpieczeniami. Od ponad 12 lat jej praca wiąże się z rożnymi aspektami ubezpieczeń. Zaczynała swoją karierę ubezpieczeniową w Dziale Obsługi Klienta Call Center jako Doradca do spraw ubezpieczeń komunikacyjnych, a od 8 lat jest częścią zespołu E-Commerce w dziale Digital. Aktualnie odpowiada za redakcje, recenzję i publikację treści na stronie internetowej uniqa.pl ale jednocześnie prowadzi projekty z zakresu analityki, cyfryzacji oraz doświadczenia Klienta od strony biznesowej.  

Udostępnij poradę

Te porady mogą Cię zainteresować

Dwukrotna nowelizacja przepisów Prawa o ruchu drogowym spowodowała zmiany w zakresie konieczności wożenia ze sobą dokumentów pojazdu czy prawa jazdy. Zobacz, które będą Ci potrzebne podczas kontroli drogowej. Jeszcze kilka lat temu każdy kierowca musiał mieć przy sobie dowód rejestracyjny, potwierdzenie zawarcia umowy ubezpieczenia OC dla auta oraz prawo jazdy. Jak jest teraz? Czy taki komplet dokumentów nadal powinien towarzyszyć każdej podróży samochodem? Czy trzeba wozić dowód rejestracyjny w…

samochód

Jeżeli zdecydowałeś się na ulepszenie swojego auta, to powinieneś wiedzieć, że wszelkie zmiany trzeba zgłosić ubezpieczycielowi. W przeciwnym wypadku możesz spodziewać się niższego odszkodowania po wystąpieniu szkody. Tuning samochodu ma znaczenie zarówno w przypadku polisy OC, jak i AC. Wyjaśniamy najważniejsze kwestie związane z ubezpieczeniem i tuningowaniem samochodów.

kalkulator i monety

Zanim zawrzesz z towarzystwem ubezpieczeniowym umowę, najpierw ubezpieczyciel dokona kalkulacji składki, czyli wyliczy, ile będzie cię kosztować ochrona ubezpieczeniowa. W pewnych przypadkach jej wysokość może się zmienić na skutek rekalkulacji składki OC. Kiedy towarzystwo ubezpieczeniowe jej dokona?

para w samochodzie

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych (NNW) jest formą ubezpieczenia, obejmującą ochronę życia i zdrowia zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Wypłacane jest ono w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu. Ubezpieczenie NNW obejmuje szkody poniesione w wyniku wypadku drogowego oraz w innych sytuacjach komunikacyjnych.

OC, AC, NNW i assistance kierowca zastanawia się jak wygląda pełna ochrona auta

Pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych składa się z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej właściciela pojazdu (OC), Autocasco (AC), z ubezpieczenia następstw od nieszczęśliwych wypadków oraz assistance. Podstawę stanowi pakiet OC i AC. Do tego można również dokupić ubezpieczenie opon.

SUPER OFERTA
15% zniżki

OC już od 321 zł/rok!

Ubezpieczenie
samochodu

Zgłoś sprawę
online
Odnów polisę