Kompleksowe ubezpieczenie samochodu? Kalkulator pomoże

Kompleksowe ubezpieczenie samochodu obejmuje nie tylko polisę OC i AC, ale również ubezpieczenie NNW i Assistance. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych w zamian za zakup takiego pakietu, oferuje atrakcyjne promocje. Warto wybrać najbardziej opłacalną ofertę, korzystając z kalkulatorów online.

Chcesz mieć pełne ubezpieczenie samochodu? Nasz kalkulator pozwoli Ci obliczyć składkę OC, AC, NNW i Assistance. Po wprowadzeniu danych i weryfikacji oferty będziesz mógł od razu kupić polisę online.

Jeśli chcesz się dowiedzieć, ile będzie Cię kosztować kompleksowe ubezpieczenie samochodu, kalkulator składki może Ci w tym pomóc. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, aby wprowadzić w formularzu online dane pojazdu i kierowców. Na tej podstawie aplikacja wygeneruje dla Ciebie gotową ofertę.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator obliczy składkę OC

Jeśli chodzi o obowiązkowe ubezpieczenie samochodu, nasz kalkulator obliczy dla Ciebie składkę OC wraz z ubezpieczeniem Mini Assistance oraz Zieloną Kartą, które oferujemy wszystkim swoim klientom. Sprawdź, ile wynosi składka OC/AC, przejdź do sekcji "Opcje dodatkowe" aby dokupić NNW, Assistance czy ubezpieczenie opon.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator obliczy składkę AC

Jeżeli chcesz, aby AC wliczało się w Twoje ubezpieczenie samochodu, kalkulator może zaproponować Ci polisę w kilku wariantach, z czego dwa główne to rozliczenie likwidacji ewentualnej szkody w wariancie serwisowym lub kosztorysowym. W sekcji pozwalającej na stworzenie własnego pakietu możesz sprawdzić, w jaki sposób wybór określonego wariantu wpływa na proponowaną składkę ubezpieczeniową. Cena AC zależy również od udziału własnego w szkodzie – w kalkulatorze możesz ustanowić brak udziału lub udział dla szkód kradzieżowych w wysokości procentowej lub udział dla szkód wypadkowych wyrażany kwotowo 500, 1000 albo 2000 zł.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator obliczy składkę NNW

Ochrona NNW, czyli ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, to kolejny element, który obejmuje kompleksowe ubezpieczenie samochodu. Kalkulator zasugeruje odpowiednią dla Ciebie sumę ubezpieczenia NNW, ale masz możliwość jej zmiany tworząc własny pakiet.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator obliczy składkę Assistance

Za pomocą kalkulatora obliczysz także składkę Assistance. Jeśli chcesz poszerzyć o tę opcję ubezpieczenie samochodu, kalkulator pozwoli Ci w kolejnym kroku na dodanie Assistance do własnego pakietu w wariancie Premium lub Prestiż.

Ubezpieczenie samochodu. Kalkulator zaproponuje ubezpieczenie opon

Ubezpieczenie opon to bardzo przydatny produkt, który wybiera wielu kierowców w Polsce. Taka polisa obejmuje pokrycie kosztów wymiany kół na miejscu zdarzenia lub holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego (w przypadku uszkodzenia więcej niż jednego koła) i ochronę ubezpieczeniową na terenie Polski.

Zniżka -15%
Potrzebujesz taniego ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę
Te porady mogą Cię zainteresować

Ubezpieczenie NNW - jak działa i od czego chroni?

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych (NNW) jest formą ubezpieczenia, obejmującą ochronę życia i zdrowia zarówno kierowcy, jak i pasażerów. Wypłacane jest ono w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu. Ubezpieczenie NNW obejmuje szkody poniesione w wyniku wypadku drogowego oraz w innych sytuacjach komunikacyjnych.

Czytaj dalej

Ubezpieczenia OC, AC, NNW i assistance – jak wygląda pełna ochrona auta?

Pełen pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych składa się z ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej właściciela pojazdu (OC), Autocasco (AC), z ubezpieczenia następstw od nieszczęśliwych wypadków oraz assistance. Podstawę stanowi pakiet OC i AC. Do tego można również dokupić ubezpieczenie opon.

Czytaj dalej