UNIQA ubezpieczenia online
Zaloguj

Ubezpieczenie OC

Już od 321 /rok!

Zniżka -15%
ubezpieczenie OC
Komunikacja
Zniżka -15%
Potrzebujesz taniego ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę

Czas czytania:

Coraz więcej osób kupuje ubezpieczenie OC online

Zakup polisy ubezpieczeniowej OC online jest czynnością prostą i wygodną, przeznaczoną dla osób, które cenią sobie swój czas. Wybór takiej formy zakupu polisy OC pozwala na skorzystanie z przejrzystego i prostego w obsłudze kalkulatora składki. Ponadto wiele towarzystw ubezpieczeniowych w zamian za zakup OC online oferuje atrakcyjne zniżki.

kobieta kupuje OC online

Jeżeli jesteś początkującym kierowcą, przez dłuższy czas nie miałeś polisy OC albo masz już za sobą kilka szkód, najprawdopodobniej nie przysługują ci zniżki z tytułu bezszkodowej jazdy. Mimo to chciałbyś kupić OC tanio? Tanie OC bez zniżek jest możliwe – wystarczy, że będziesz pamiętał o kilku ważnych kwestiach.

OC tanio z kalkulatorem składki

Brak zniżek za bezszkodową jazdę nie przekreśla szans na zakup polisy w rozsądnej cenie. Podstawą skutecznych poszukiwań taniego OC jest porównanie dostępnych na rynku ofert. OC tanio kupią m.in. ci, którzy korzystają z internetowych porównywarek składki. Także na stronach poszczególnych ubezpieczycieli znajdują się dedykowane kalkulatory, które pozwolą Ci szybko zorientować się w kosztach polisy w danym towarzystwie.

OC tanio? Poszukaj promocji

Przejrzyj wybrane oferty także pod kątem promocji prowadzonych przez różne towarzystwa. Być może to jedna z nich sprawi, że uda ci się kupić OC tanio. Informacje o aktualnych promocjach w UNIQA znajdziesz w Regulaminie Zniżek Direct.

Kilka zniżek i kupujesz OC tanio

Koniecznie sprawdź listę zniżek oferowanych przez wybrane towarzystwa. Ubezpieczyciele premiują nie tylko bezszkodową jazdę. OC tanio można dostać także dokonując zakupu polisy online (u nas 15% zniżki). Zniżkę można uzyskać również za zakup ubezpieczenia dla kolejnego auta i sprawne zgłoszenie sprzedaży poprzedniego samochodu. Nie zapomnij też zadzwonić do swojego agenta – prawdopodobnie dysponuje on własnym zestawem zniżek dla klientów. Być może to właśnie z jego pomocą kupisz OC tanio.

A może to mąż lub żona kupi OC tanio?

Pamiętaj, że w przypadku małżeństw z ustanowioną wspólnotą majątkową (bez podpisanej intercyzy) ubezpieczyciel może uwzględnić w kalkulacji polisy zniżki tego z małżonków, które ma za sobą więcej lat bezszkodowej jazdy. Być może kupisz OC tanio posługując się zniżkami męża lub żony? Warto rozważyć również taką ewentualność. Jeśli chciałbyś skorzystać z takiej możliwości musisz pamiętać, że nie wszystkie towarzystwa oferują taką możliwość.

Zniżka -15%
Potrzebujesz taniego ubezpieczenia OC?
Oblicz składkę
Hanna Klimek - autor artykułu to Specjalista ds. Digital w Departamencie Sprzedaży Zdalnej w UNIQA S.A.
Hanna Klimek
Specjalista ds. Digital w Departamencie Sprzedaży Zdalnej UNIQA TU S.A.

Ukończyła Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, ale w życiu zawodowym  zajęła się ubezpieczeniami. Od ponad 12 lat jej praca wiąże się z rożnymi aspektami ubezpieczeń. Zaczynała swoją karierę ubezpieczeniową w Dziale Obsługi Klienta Call Center jako Doradca do spraw ubezpieczeń komunikacyjnych, a od 8 lat jest częścią zespołu E-Commerce w dziale Digital. Aktualnie odpowiada za redakcje, recenzję i publikację treści na stronie internetowej uniqa.pl ale jednocześnie prowadzi projekty z zakresu analityki, cyfryzacji oraz doświadczenia Klienta od strony biznesowej.  

Udostępnij poradę

Te porady mogą Cię zainteresować

Skuter to mały, prosty w użytkowaniu i wygodny środek lokomocji, który (jak każdy pojazd w naszym kraju) musi być zarejestrowany oraz posiadać ważną polisę chroniącą od odpowiedzialności cywilnej. Skuter elektryczny a ubezpieczenie OC - sprawdź, co musisz wiedzieć oraz na jakie koszty się przygotować.

agent ubezpieczeniowy zawierający umowę

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, w określonych przez ustawy przypadkach, jest w Polsce obowiązkowe. Dotyczy to m.in. właścicieli pojazdów mechanicznych, ale też niektórych profesji. Kogo obejmuje obowiązkowe OC zawodowe, a kto może ubezpieczyć się w ten sposób dobrowolnie?

Jazda ubezpieczonym autem

Korzystając z ubezpieczenia, chcesz przede wszystkim zabezpieczyć się przed finansową odpowiedzialnością w przypadku wystąpienia pewnych ryzyk, które wymienione są w ogólnych warunkach ubezpieczenia. Posiadając polisę, możesz otrzymać odszkodowanie w przypadku takich zdarzeń. Niektóre ubezpieczenia są obowiązkowe i niekorzystanie z nich może się wiązać z nałożeniem kar. Z których musisz skorzystać?

mężczyzna korzystający z laptopa

Jak znaleźć polisę komunikacyjną, by nie przepłacać za ubezpieczenie? Jedną z metod jest zakup OC przez internet. Chociaż taką możliwość daje dziś wiele towarzystw ubezpieczeniowych, warto dobrze przygotować się do tego procesu. Czym jest e-polisa i jak kupić ubezpieczenie przez internet? Sprawdź w naszym poradniku.

kobieta korzysta z laptopa i rozmawia przez telefon

Przy zakupie pojazdu warto sprawdzić, koszty jego ubezpieczenia. Uzależnione są one przede wszystkim od rodzaju pojazdu, marki i modelu samochodu, miejsca użytkowania oraz profilu kierowcy. Oprócz ceny obowiązkowej polisy OC warto zainteresować się również kosztami ubezpieczenia AC oraz pakietami dodatkowych świadczeń.

podpisanie dokumentów

Przed zakupem ubezpieczenia samochodu warto przygotować komplet niezbędnych dokumentów. Wśród nich należy wymienić: dowód rejestracyjny, prawo jazdy, obecną polisę oraz umowę sprzedaży samochodu. Bez tego typu dokumentów towarzystwo ubezpieczeniowe może odmówić sprzedaży polisy.

mężczyzna korzystający z laptopa

W towarzystwach ubezpieczeniowych polisę OC można nabyć różnymi sposobami. Najbardziej rozpowszechnioną formą zakupu ubezpieczenia jest osobiste spotkanie z agentem. Dużą popularnością cieszy się również nabycie polisy OC za pośrednictwem Internetu lub telefonu.

SUPER OFERTA
15% zniżki

OC już od 321 zł/rok!

Ubezpieczenie
samochodu

Zgłoś sprawę
online
Odnów polisę