Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj

Umowa dopasowana do ciebie i twojej rodziny: ubezpieczenie rodzinne

Jedną z ofert, którą proponuje nasza firma, jest polisa na życie – Pakiet Bezpieczeństwa. Podstawowe kwestie, jakie podlegają ochronie w tym przypadku to głównie życie i zdrowie Ubezpieczonego, a także jego rodziny, jeżeli zdecyduje się na Pakiet Moja Rodzina. Takie ubezpieczenie rodzinne to gwarancja spokoju i bezpieczeństwa dla twoich najbliższych. Oprócz tego dostępne są warianty Moje Zdrowie i Moje Życie. Zakres ubezpieczenia dla całej rodziny na życie uzależniony jest w pierwszej kolejności od tego, na którą z oferowanych przez nas polis się zdecydujesz. Nie zmienia się tylko jedno: ochrona obowiązuje przez całą dobę.

Szczegółowa lista zdarzeń objętych ochroną umieszczona została na naszej stronie. Znajdują się na niej wypadki takie jak m.in.: zgon rodziców, pobyt dziecka w szpitalu, urodzenie się dziecka, świadczenie rekonwalescencyjne. Jeżeli zdecydujesz się na taką polisę, możesz wybrać zakres, który najbardziej będzie dopasowany do ciebie i twoich bliskich. Pakiet Moja Rodzina obejmuje aż 31 różnych rodzajów ryzyka.  

Czy każdy podlega ochronie? Co z formalnościami?

Zaletą tego ubezpieczenia rodzinnego jest przede wszystkim to, że zazwyczaj są nim objęci różni członkowie rodziny. Umowę może zawrzeć każdy, kto ukończył 18 lat i nie ma jeszcze 58 lat. Ochrona działa aż do 67 roku życia. Zainteresowany ubezpieczeniem nie musi się ponadto martwić tym, że może nie spełnić wymagań związanych z zatrudnieniem. Chronimy również osoby, które nie mają stałego źródła dochodu. Jest to polisa dla każdego!

Ubezpieczenie rodzinne: cena

Zastanawiasz się zapewne na tym, czy wysokość składki nie obciąży zbytnio twojego domowego budżetu. Ubezpieczenie rodzinne? Cena też się liczy! Mamy dla ciebie dobrą wiadomość, już za jedyne 26 zł, czyli 1 zł dziennie możesz uzyskać taką ochronę. Koszt ten nie jest wysoki i zapewne nie odczujesz różnicy, ale możesz jednak otrzymać ochronę, która da ci naprawdę bardzo dużo. A zwłaszcza poczucie bezpieczeństwa. Wysokość tej składki uzależniona jest od trzech czynników. Chodzi konkretnie o wiek klienta, sumę ubezpieczenia i konkretny wariant polisy.


Zatroszcz się o swojego małżonka i dzieci

Jak pokazują dane przedstawione przez European Injury Data Base, aż 42% zgonów w wyniku urazu to skutki wypadków domowych lub mających miejsce podczas wypoczynku. Zgodnie z zaprezentowanymi informacjami, jedynie 16% stanowią wypadki drogowe[1]. 

Jest to bardzo duży odsetek, który potwierdza tezę, że nawet w swoim domowym zaciszu nie możemy czuć się w pełni bezpiecznie. Ryzyko negatywnych wydarzeń wzrasta w sytuacji, kiedy w domu przebywają małe dzieci, które nie zawsze są świadome czyhających na nie zagrożeń. Dlatego zapewnij sobie i swoim bliskim finansową poduszkę bezpieczeństwa. Ubezpieczenie rodzinne na życie będzie tutaj bardzo przydatne.

Jak wybrać ubezpieczenie dla całej rodziny?

Przede wszystkim musisz zdecydować się na najbardziej dopasowany do swoich potrzeb pakiet bezpieczeństwa. Zakres polisy powinien obejmować te zdarzenia, na które jesteś najbardziej narażony. Warto wiedzieć, że ubezpieczenie dla całej rodziny obejmie nie tylko ciebie, ale także twoich najbliższych. Zdecyduj, kto jeszcze powinien otrzymać takie zabezpieczenie. Następnie dobierz dogodną wysokość składki, a co za tym idzie również sumę odszkodowania. Wybór polisy to bardzo ważne i jednocześnie nieskomplikowane zadanie! Ubezpieczenie rodzinne będzie pomocne w wielu trudnych sytuacjach życiowych.


[1] https://www.menshealth.pl/sprawy/Wypadki-w-domu-na-drodze-w-garazu,8116,2 


Pani z tabletem

Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Kobieta na fotelu

Twój DOM Plus

  • Ubezpieczenie mieszkania lub domu
  • Home Assistance gratis
Dowiedz się więcej
Mężczyna podrzuca syna leżąc na kanapie

Pakiet Bezpieczeństwa

  • Ubezpieczenie na życie w trzech wariantach
  • Świadczenie rodzinne
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x