Jak rozpocząć inwestowanie?

1. Wybierz jeden z produktów UNIQA TFI i zacznij inwestować online. Od początku do końca.

OTWÓRZ IKZE  OTWÓRZ IKE  TANIE OSZCZĘDZANIE

2.    W każdym produkcie wybierasz subfundusz, w który zainwestowana zostanie Twoja pierwsza wpłata i określasz jej wysokość. Pierwsza wpłata to minimum 50 zł, kolejne minimalne także wynoszą 50 zł.

3.    Uzupełnij dane osobowe i zapoznaj się z dokumentami i oświadczeniami. Będziesz mógł także wypełnić ankietę i sprawdzić, czy fundusze inwestycyjne są odpowiednim produktem dla Ciebie. 

4.    Zrób przelew Twojej pierwszej wpłaty na wskazany rachunek bankowy. Potem będziesz mógł dowolnie zmieniać subfundusze.

5.    Pierwsza i kolejne wpłaty mogą być dokonane przez szybkie płatności Paybynet lub poprzez zwykły przelew bankowy. Dane do zwykłego przelewu zostaną wyświetlone na stronie www i wysłane mailem.

6.    Oczekuj na potwierdzenie otwarcia konta i dane niezbędne do pierwszego logowania. Inwestycją będziesz mógł zarządzać on-line.

7.    Zweryfikujemy Twoje dane porównując dane z przelewu z danymi podanymi w procesie rejestracji. W przypadku niezgodności podejmiemy próbę wyjaśnienia rozbieżności.

8.    W przypadku braku zgodności danych umowa nie zostanie zawarta, a wpłata weryfikacyjna zwrócona na rachunek, z którego wpłynęła. Proces weryfikacji zajmie nam maksymalnie 7 dni roboczych.

Komentarze inwestycyjne
Komentarze rynkowe ekspertów UNIQA

Zapraszamy do zapoznania się z komentarzami rynkowymi ekspertów UNIQA.