Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PRZECZYTAJ

Czy warto ubezpieczyć samochód autocasco? W większości przypadków odpowiedź jest jednoznaczna. Wpływ czynników atmosferycznych, kradzież samochodu, uszkodzenie lub zniszczenie przez osobę trzecią, kolizje, wypadki, pożar czy zalanie to wiele zagrożeń, od wystąpienia których warto się ubezpieczyć poprzez zakup ubezpieczenie AC. W Uniqa masz do wyboru aż trzy indywidualne sposoby, które różnią się zakresem ubezpieczenia.

Ubezpieczenie AC – dodatkowe zabezpieczenie, które warto mieć

Uszkodzenie samochodu? Akt wandalizmu lub kradzież? Nasze ubezpieczenie AC uchroni Cię przed wieloma nieprzyjemnymi zdarzeniami.

Autocasco, czyli ubezpieczenie AC, jest dodatkowym zabezpieczeniem zapewniającym ochronę, której nie obejmuje obowiązkowe ubezpieczenie OC (od Odpowiedzialności Cywilnej). W Uniqa możesz nim objąć cały samochód, włącznie z jego wyposażeniem standardowym i dodatkowym.

Co obejmuje ubezpieczenie AC? To, czego potrzebujesz, gdyż sam decydujesz o rozmiarze zabezpieczenia, wybierając jeden z trzech dostępnych pakietów. Ty mówisz, co jest Ci potrzebne, a my dopasowujemy najlepsze ubezpieczenie autocasco.

Trzy pakiety ubezpieczenia AC do wyboru

Dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne powinno w jak największym stopniu być dostosowane do indywidualnych potrzeb kierowcy. Z tego powodu stworzyliśmy trzy pakiety, które oferują różny zakres ochrony. Zawartość wybranego pakietu znajdziesz w dokumencie OWU, czyli Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Jeśli szukasz taniego ubezpieczenia AC, które zabezpieczy Cię także przed tym, czego nie obejmuje OC, wybierz pakiet Ubezpieczenie AC MotoMidi. To opcja skutecznie chroniąca na terenie Europy przed jedną z najbardziej przykrych sytuacji, czyli kradzieży pojazdu. Ubezpieczenie stanowi także realne zabezpieczenie przed niektórymi niekorzystnymi działaniami przyrody i warunkami atmosferycznymi.

Kompleksowe ubezpieczenie autocasco otrzymasz w ramach pakietu Ubezpieczenie AC MotoMaxi. To pakiet w bardzo atrakcyjnej cenie, chroniący przed wszelkimi zagrożeniami na terytorium Europy i nie wymaga udziału własnego. W ramach pakietu zyskujesz gwarancję sumy ubezpieczenia i możesz w dowolnym momencie rozwinąć zakres ochrony o dodatkowe opcje. Autocasco MotoMaxi to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojego pojazdu.

Kochasz swoje auto, pragniesz zabezpieczyć je przed każdym potencjalnym ryzykiem, a także zachować ważne zniżki po ewentualnej szkodzie? Wybierz pakiet zaawansowany, czyli Ubezpieczenie AC MotoMega. Zyskujesz ochronę przed wszelkimi zagrożeniami, poczynając od kradzieży poprzez akty wandalizmu dokonane na samochodzie, a na wpływie gradu lub pioruna skończywszy. To jednak nie wszystko – zapewniamy także ubezpieczenie szyb, szeroki zakres Assistance, odszkodowanie za uszkodzone opony i felgi i zwrot kosztów zakupu fotelika dla dziecka. Korzyści jest znacznie więcej, dlatego już teraz zadzwoń lub zapoznaj się ze szczegółami ubezpieczenia, które otoczy parasolem ochronnym Twój samochód.

Zniżki za bezszkodową jazdę

Podczas wyboru towarzystwa ubezpieczeniowego ważny jest nie tylko zakres ochronny ubezpieczenia AC, lecz także propozycje zniżek. Przy zakupie autocasco można za niewielką kwotę zachować zniżki za bezszkodową jazdę. Nie straci się ich, nawet jeśli później wystąpi jedna szkoda. Za bezszkodowość uzyska się nawet do 65% zniżki!

Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Mężczyna podrzuca syna leżąc na kanapie

Pakiet Bezpieczeństwa

  • Ubezpieczenie na życie w trzech wariantach
  • Assistance medyczny
Dowiedz się więcej
Para z dzieckiem idąca po plaży

Spokojne Życie

  • Ubezpieczenie na życie na wypadek śmierci
  • Świadczenie medyczne z tytułu choroby śmiertelnej
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x