Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Przeczytaj
 1. Sport

  Wiadomo, że sport to zdrowie. Wspólne uprawianie jakiejś dyscypliny, a szczególnie nowej dla wszystkich członków rodziny na pewno będzie świetną zabawą. Zimą wypróbujcie na przykład narty biegowe. W Jakuszycach, polskiej stolicy tego sportu, jest mnóstwo tras dla początkujących, wypożyczalni i szkółek, to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z bieganiem. A latem może żaglówki? Mazurskie jeziora to unikat na skalę Europy i dobre miejsce na naukę żeglowania.

 2. Kamper

  Może trudno uczynić go Waszym nowym hobby, ale kto choć raz podróżował kamperem całą gromadą, wie jakie to niesamowite doświadczenie. Wynajęcie takiego pojazdu jest relatywnie niedrogie i daje Wam jako rodzinie przede wszystkim niezależność. Wyobraź sobie podróż przez Polskę - jedziecie, dokąd chcecie, śpicie, gdzie chcecie, gotujecie w kamperze i jesteście zupełnie wolni. Brzmi fajnie?

 3. Planszówki

  Gry planszowe wracają do łask. Na rynku jest ich prawdziwy wysyp, od strategicznych, przez słowne, po bitewne. Wybór będzie trudny, bo gier jest naprawdę mnóstwo. Kiedy już kupcie jakąś grę rodzinną, odstawcie telewizję w kąt i poświęćcie się rozgrywce.

 4. Język

  Zacznijcie uczyć się całą rodziną jakiegoś języka obcego. Wspólne poznawanie gramatyki i słownictwa będzie bardziej motywujące i łatwiejsze niż kiedy robisz to sam. Jednocześnie będziecie wzajemnie zachęcać się do pracy, ćwiczyć słówka - na przykład w drodze do szkoły. A gdy już opanujecie podstawy, wybierzcie się wszyscy do kraju, którego język poznaliście i wypróbujcie swoje umiejętności w praktyce. Satysfakcja gwarantowana.

 5. Nowe zwierzątko

  Może niekoniecznie kot lub pies, ale np. akwarium z rybkami? Albo coś bardziej nietuzinkowego jak hodowla mrówek? Te ostatnie w zasadzie można hodować przy minimalnych wkładach własnych, potrzebne jest tylko formikarium (naczynie, w którym będziemy trzymać mrówki) i rzecz jasna same mrówki, które można złapać własnoręcznie w lesie. Walor edukacyjny takiego hobby będzie nieoceniony.

Pani z tabletem
Rekomendowane ubezpieczenia

Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Mężczyna podrzuca syna leżąc na kanapie

Pakiet Bezpieczeństwa

 • Ubezpieczenie na życie w trzech wariantach
 • Assistance medyczny
Dowiedz się więcej
Kobieta na fotelu

Twój DOM Plus

 • Ubezpieczenie mieszkania lub domu
 • Home Assistance gratis
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę