Warunki wynajmu

Informacje o warunkach wynajmu pojazdu zastępczego

Jeśli Twój samochód został uszkodzony przez pojazd ubezpieczony w UNIQA przysługuje Ci pojazd zastępczy na uzasadniony okres. Wypożyczony pojazd nie może być w wyższym segmencie, niż Twoje auto. Może to być samochód tej samej klasy bądź niższej.  

Pojazd zastępczy przysługuje Ci na czas niezbędny do wykonania naprawy Twojego uszkodzonego samochodu lub na cały uzasadniony okres likwidacji szkody, jeśli Twój samochód w związku z powstałymi w zdarzeniu uszkodzeniami nie nadaje się do jazdy.

Możesz dobrowolnie wybrać firmę, która będzie realizowała usługę w cenie nie wyższej niż proponowana przez UNIQA. W przypadku przekroczenia akceptowanych przez UNIQA stawek, zwrot kosztów z tytułu najmu zostanie zweryfikowany do oferty UNIQA. Wysokość akceptowanych stawek wynika bezpośrednio z umów zawartych między UNIQA, a firmami współpracującymi. Informację o akceptowanych stawkach  uzyskasz w trakcie rejestracji szkody.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnego najmu z sieci UNIQA. Jeśli wynajmiesz pojazd zastępczy w sieci UNIQA, otrzymujesz: 

  • Bezpłatne podstawienie i zwrot zdanie pojazdu zastępczego (również w dwóch różnych miejscach).
  • Możliwość wyjazdu samochodem zastępczym za granice kraju
  • Brak limitu kilometrów.
  • Brak konieczności wpłaty kaucji bądź blokady środków na karcie
  • Najmy rozliczamy bezpośrednio z wypożyczalniami współpracującymi, dlatego zyskujesz gwarancję pokrycia pełnych kosztów najmu
     
Kontakt

Gdzie mam zgłosić, że potrzebuję pojazd zastępczy?

W celu zorganizowania bezpłatnego pojazdu zastępczego na zasadny czas naprawy zadzwoń pod numer:

(+48) 22 589 90 66 (godziny pracy konsultantów PN - PT 08:30 – 16:00)