Myślisz kariera, pomyśl UNIQA

Dlaczego my

Pomyśl o firmie, w której dużo się dzieje. A teraz pomnóż 2x. Dodaj ogromny bagaż doświadczeń. Pokłady energii i wiedzę z różnych dziedzin. Pomyśl – UNIQA!

Zespół UNIQA w Polsce tworzy dziś ponad 2000 pracowników i ponad 30 000 partnerów biznesowych. W pracy jesteśmy sobą – bo tylko tak możemy działać zespołowo. Czerpiemy z naszej różnorodności. Dzięki temu możemy lepiej rozumieć naszych klientów.


Którą ścieżką chcesz pójść?


Dlaczego robimy to, co robimy

  • Bo chcemy pomagać naszym klientom w różnych sytuacjach.
  • Bo wierzymy, że ubezpieczenia to „coś więcej” niż składka, OWU, polisa.
  • Bo wiemy, że w życiu liczą się relacje.
  • Bo lubimy przewidywać i być o krok do przodu.
  • Bo tu możemy „dopinać sprawy do końca”.

Dlaczego warto dziś pracować w UNIQA

Mamy za sobą naprawdę „wielką rzecz” – w październiku 2020 roku zrealizowaliśmy  prawdopodobnie  pierwszą tak dużą integrację na rynku finansowym w Polsce w 100% online. Dzięki połączeniu UNIQA i AXA w 2020 roku, chcemy razem rosnąć i robić dla naszych klientów „coś więcej”.

Mamy też solidne podstawy i pielęgnujemy nasza tradycję. Jesteśmy obecnie jednym z 5. największych ubezpieczycieli w Europie Środkowej i Wschodniej w 2021 r. Działamy razem dla 15,5 mln klientów w 18 krajach. A nasza historia w Austrii sięga… 1811 roku!

Dziś tworzymy „nowe” – upraszczamy, zmieniamy, szukamy nowych sposobów, bo zawsze klienci są dla nas najważniejsi.

Naszym motorem jest wiedza zgromadzona przez 22 000 pracowników w 40 spółkach w Europie, które ciągle rosną i się rozwijają!