NoRiskSafeFun

NoRiskSafeFun

Wiemy, że na stokach zdarzają się różne sytuacje. Entuzjastów białego szaleństwa ubezpieczamy już od wielu lat i doświadczenie nasze oraz naszych partnerów pozwoliło nam przygotować pakiet ochronny VIP Polska, w którym zabezpieczymy Was przed konsekwencjami zdarzeń typowych dla sportów zimowych. W ramach projektu NoRiskSafeFun wychodzimy naprzeciw realnym potrzebom entuzjastów zimy oraz aktywności z nią związanych. Naszą ochronę oferujemy posiadaczom karnetów Tatry Super Ski, największego projektu branży narciarskiej w Polsce, który łączy większość Ośrodków Narciarskich Podhala, Spisza i Pienin.

 

 

Szeroki zakres ochrony.

Uwzględniamy zdarzenia typowe dla uprawiania sportów zimowych.

Girl is jumping with snowboard
Dlaczego warto

Dlaczego warto

Sumę ubezpieczenia dla następstw nieszczęśliwych wypadków wysokości aż 50 000 zł

Tabela uszczerbków stworzona dla pakietu ochronnego VIP Polska jest bardzo szeroka i zawiera urazy typowe dla sportów zimowych, jak zwichnięcie, skręcenie, zerwanie wiązadeł, czy złamania.

Refundację kosztów leczenia oraz rehabilitacji poniesionych w związku z nieszczęśliwym wypadkiem do łącznej kwoty 5.000 zł.

Nawet pozornie błaha kontuzja na stoku może powodować konieczność szybkich konsultacji medycznych oraz sprawnej rehabilitacji, co często generuje spore koszty. Dlatego proponujemy refundację takich kosztów poniesionych w dowolnie wybranych placówkach medycznych na podstawie dokumentacji medycznej oraz rachunków i faktur zgormadzonych w procesie leczenia.  

Ochronę dla Twojego sprzętu sportowego.

Niestety często bywa tak, że w zdarzeniu nie tylko my ponosimy uszczerbek, ale również ulega zniszczeniu nasz sprzęt sportowy. Dlatego w razie jego uszkodzenia, zniszczenia, utraty - podczas uprawiania sportu, czy przechowywania w bagażniku samochodu – wypłacimy do 3 000 zł. 

Ochronę na wypadek roszczeń skierowanych w związku ze spowodowanym przez Ciebie zdarzeniem związanym z uprawianiem sportu.

Jeśli podczas uprawiania narciarstwa lub snowboardu spowodujesz szkody osobowe lub rzeczowe osobom trzecim, możesz liczyć na nasze wsparcie, odpowiednio do 30 000 zł i 3.000 zł. W ramach ochrony zbadamy zasadność roszczenia, pokryjemy koszty rzeczoznawców i jeśli okaże się to konieczne wypłacimy odszkodowanie.

Ochronę na wypadek roszczeń skierowanych w związku ze spowodowanym przez Ciebie zdarzeniem w życiu codziennym.

Nasze wsparcie nie ogranicza się jedynie do aktywności sportowych. Otrzymujesz ochronę 24h, więc obejmuje ona również zdarzenia zaistniałe poza stokami. W przypadku skierowania takich roszczeń w związku z jakimkolwiek zdarzeniem oferujemy ochronę do wysokości 100.000 zł.

Dokładny zakres ubezpieczenia znajdziesz w SWU. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zdarzenia powstałe wyłącznie w Polsce.

 

 

Wysokie sumy ubezpieczenia.

Nawet do 100 00 zł, w zależności od rodzaju zdarzenia.

Happy friends skiers and snowboarders at ski resort
Jak skorzystać

Jak skorzystać z ubezpieczenia?

1

Zadzwoń do Centrum alarmowego

pod numer tel. +48 22 599 91 85. Centrum jest czynne całą dobę, 7 dni w tygodniu.

2

Przygotuj dokumenty

Do zgłoszenia będzie potrzebny certyfikat, który otrzymałeś w kasie lub e-mailem, dokumentacja medyczna lub karta wypadku z dnia zdarzenia, imię i nazwisko ubezpieczonego oraz numer kontaktowy.

3

Opisz sytuację

Opisz sytuację, która wymaga skorzystania z ubezpieczenia.

Konsultant zajmie się Twoją sprawą

Postępuj zgodnie z wytycznymi naszego konsultanta.

Obsługa przez całą dobę.

Siedem dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania

Poznaj inne produkty

Poznaj inne produkty

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży

Ubezpieczenie rezygnacji z podróży - kiedy możesz liczyć na zwrot kosztów za wyjazd?

Ubezpieczenie NNW szkolne

Wybierz najlepszą ochronę dla swojego dziecka, ucznia.

Oszczędzaj z IKE i IKZE

Funkcjonalne konto online, oraz nowość - Portfel Modelowy.