UNIQA ubezpieczenia online
Zaloguj

Wystartowała II edycja AXA School of Management dla brokerów

Pod hasłem „Odpowiedzialni za przyszłość” rozpoczęła się 18 października pierwsza sesja drugiej edycji AXA School of Management – programu edukacyjnego adresowanego do brokerów - kluczowych partnerów AXA w biznesie ubezpieczeń korporacyjnych.

Agnieszka Żołędziowska-Kulig, wiceprezes AXA Ubezpieczenia zaznacza, że jest to program bardzo elitarny. Uczestniczą w nim również menedżerowie z obszaru ubezpieczeń korporacyjnych AXA. – Program ma wielką wartość merytoryczną, praktyczną i dzięki temu stanowi jednocześnie doskonałą platformę budowania relacji biznesowych między AXA i naszymi kluczowymi dystrybutorami, relacji mam nadzieję na lata – dodaje.

Celem programu jest przekazywanie uczestnikom wiedzy i pogłębienie ich kompetencji w zakresie przywództwa, finansów i negocjacji. Prowadzony jest przez światowej klasy wykładowców, zajęcia przygotowane są w oparciu o case’y harwardzkie i unikatową metodologię rozwoju kompetencji przywódczych.

Prof. Cezary Wójcik, dyrektor Center for Leadership, opiekun merytoryczny i główny wykładowca AXA School of Management podkreśla, że za tymi celami stoi coś jeszcze głębszego, głębsza misja. – Chcemy pomóc uczestnikom stawać się lepszymi, a poprzez to, razem zmieniać na lepsze rzeczywistość biznesową i gospodarczą wokół nas – deklaruje.

W pierwszej edycji programu, która zakończyła się w czerwcu tego roku, wzięło udział 46 osób. – To ich pozytywny odbiór spowodował, że uruchomiliśmy kolejną edycję. Teraz do programu dołączyło 45 osób.
Mam nadzieję, że i oni wyniosą z zajęć wiele inspiracji, wiedzy i mądrości, która pomoże w ich rozwoju osobistym, a także w rozwoju firm, którymi kierują i w których pracują – mówi Agnieszka Szymczak, dyrektor ds. rozwoju biznesu i relacji z brokerami, koordynatorka AXA School of Management.

AXA z w obszarze klienta korporacyjnego pozyskała w pierwszym półroczu tego roku 220 mln składki, o 34% więcej niż w roku ubiegłym, z czego ponad 80% pochodziło z kanału brokerskiego.

Polecam filmy z <link https: www.youtube.com _blank>krótką relacją z poprzedniej edycji oraz <link https: www.youtube.com _blank>opiniami uczestników I edycji AXA School of Management.

Zgłoś sprawę
online
Odnów polisę