UNIQA ubezpieczenia online
Zaloguj

Premiera nowego serwisu AXA On-Line dla klientów produktów inwestycyjnych

15 listopada br. pod adresem online.axa.pl uruchomiony został nowy serwis AXA On-Line dla klientów posiadających ubezpieczenie na życie z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi. Serwis został gruntownie przebudowany nie tylko wizualnie, ale również funkcjonalnie.

 

Nowy AXA On-Line

 

Z myślą o wygodzie użytkowania serwisu uproszczona została jego nawigacja. Intuicyjne menu pozwala szybko i wygodnie poruszać się po serwisie. Wyróżnione zostały najważniejsze sekcje serwisu, a całość została oprawiona przejrzystą grafiką. AXA On-Line został podzielony na 3 bloki: Moje polisy, Wiadomości i Moje dokumenty. Czytelny podział ułatwia odnalezienie najważniejszych informacji i komunikowanie się z AXA.

Serwis automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Intuicyjna nawigacja automatycznie dostosowuje się do komputera, tabletu czy smartfona. To wygodne rozwiązanie pozwalające na korzystanie z serwisu w różnych sytuacjach.

W nowym serwisie klient otrzymuje również wirtualnego asystenta. Dzięki praktycznemu samouczkowi ma pod ręką podpowiedzi jak wykonać daną operację czy też jak poruszać się po serwisie.

AXA stopniowo będzie rozszerzać zakres funkcjonalności dostępnych w nowym serwisie. Dlatego też klienci zachowują możliwość równoległego korzystania ze starego serwisu, w którym mogą dokonać wszystkich dotychczasowych operacji.

Zapraszamy do obejrzenia filmików demo pokazujących serwis i sposób, w jaki można z niego korzystać w obecnym zakresie.

W AXA zmieniamy filozofię i sposób, w jaki komunikujemy się z naszymi klientami, w jaki oferujemy im produkty i obsługujemy ich. Chcemy, aby zarówno nasze produkty jak i dokumenty były prostsze i bardziej zrozumiałe, a procesy przyjazne i nieskomplikowane. Stąd zmiany w serwisie. To wygoda dla klientów, a dla nas możliwość częstszego, regularnego kontaktu z klientem. Wiemy, że idziemy w dobrym kierunku. Doceniają to klienci, jak i eksperci – za stronę AXA otrzymała właśnie tytuł Najbardziej Cyfrowego Ubezpieczyciela 2017. Jury E-commerce Polska Awards uznało, że jest najbardziej wygodną, czytelną, użyteczną stroną internetową, dostosowaną do urządzeń mobilnych oraz doceniło zastosowanie tam innowacyjnych technologii i aplikacji ułatwiających klientowi korzystanie z naszych usług.

 

Jak zalogować się do nowego serwisu i aktywować go (nowy klient) – https://www.youtube.com/watch?v=zTGdK0UD0mM&feature=youtu.be

Jak korzystać z pozostałych funkcjonalności nowego serwisu – https://www.youtube.com/watch?v=o2OBA0eJqxE

Jak konwertować fundusze – https://www.youtube.com/watch?v=QmOQNMAUF58&feature=youtu.be

Zgłoś sprawę
online
Odnów polisę