UNIQA ubezpieczenia online
Zaloguj

AXA z najciekawszą innowacją na rynku ubezpieczeń!

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznej gali Insurance & Banking Forum otrzymaliśmy nagrodę za najciekawszą innowację na rynku ubezpieczeń. Nagrodę w imieniu AXA odebrał dyrektor obszaru likwidacji szkód Grzegorz Anczewski.

Nagrodzeni zostaliśmy za opracowanie algorytmu sztucznej inteligencji we współpracy z firmą ProService Finteco i Zakładem Sztucznej Inteligencji Politechniki Warszawskiej. Algorytm ten będzie wykorzystywany w likwidacji szkód komunikacyjnych. Zaczynamy od zastosowania go w procesie wynajmu samochodu zastępczego. Dzięki analizie danych będziemy w stanie przewidzieć czy klient będzie potrzebował samochód zastępczy po kolizji lub czy wygodniej mu będzie wziąć gotówkę-ekwiwalent. To jeden z elementów naszej strategii w likwidacji szkód majątkowych, której celem jest: zachwycać klientów!

Wdrażamy takie rozwiązania i podejmujemy takie działania, dzięki którym mamy możliwość przewidywać potrzeby i wiedzieć precyzyjnie, jakie usługi zaproponować klientom. W efekcie jesteśmy w stanie likwidować szkody szybciej i zgodnie z oczekiwaniami klientów. Firmie daje to przewidywalność kosztów i rentowność biznesu. A to oznacza większe pole do testowania i wprowadzania kolejnych udogodnień.

 

Zgłoś sprawę
online
Odnów polisę