UNIQA ubezpieczenia online
Zaloguj

AXA reaguje na zmiany społeczne i rozszerza zakres ubezpieczenia Twoje miejsce

Od 26 lipca 2019 AXA rozszerza zakres ubezpieczenia mieszkaniowego Twoje miejsce.

– Pojawiają się nowe rodzaje ryzyka związane ze zmianami stylu życia ludzi, na przykład z ogromną popularnością urządzeń transportu osobistego, więc naturalnie na nie reagujemy doprecyzowując lub rozszerzając zakres ochrony. Korzystamy też z doświadczeń agentów, bo to oni są w stanie najlepiej rozpoznać nowe potrzeby klientów – mówi Magdalena Stefan, odpowiedzialna w AXA za rozwój ubezpieczeń majątkowych.

Wśród najważniejszych zmian, które AXA wprowadziła do oferty, na szczególną uwagę zasługują cztery z nich.

Po pierwsze AXA chce, aby klient nie miał żadnych wątpliwości, że ochroną objęta jest jego odpowiedzialność za szkody, które wyrządzi korzystając z urządzeń transportu osobistego: roweru, również elektrycznego, hulajnogi, również elektrycznej, deskorolki elektrycznej, segwaya oraz hoverboardu/monowheela. Wprowadza więc taki zapis do warunków.

Po drugie, w szczycie sezonu letniego, Polacy potrzebują ochrony odpowiedzialności cywilnej za szkody spowodowane wynajętym przez siebie sprzętem sportowym. W AXA ją teraz dostaną.

Po trzecie, AXA zdecydowała, że będzie odpowiadać za wszystkie bez wyjątku przypadki szkód spowodowanych rażącym niedbalstwem do kwoty 10 tys. zł. – Wierzymy, że nasi klienci robią wiele, aby dbać o bezpieczeństwo swojego mienia, ale wszystko może się zdarzyć. Służby pożarowe będą przede wszystkim ratować zdrowie i życie ludzi, więc my chcemy zadbać o majątek w pełnym zakresie – dodaje Magdalena Stefan.

Co więcej i po czwarte, jeśli w takiej akcji ratunkowej uszkodzone zostanie mienie, AXA również przejmie za to odpowiedzialność i zrekompensuje straty finansowe.

Zgłoś sprawę
online
Odnów polisę