Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Pakiety ubezpieczeń dla firm

Lump

Na przełomie lipca i sierpnia powstały instalacje polskiego artysty Lumpa ze Szczecina. Są to pierwsze prace, które Powstały w ramach UNIQA Art Łódź. Lump w swoich pracach wykorzystuje techniki mieszane – od klasycznych po bardziej nowoczesne i nowatorskie. W ramach UNIQA Art Łódź stworzył serię instalacji przestrzennych, wykorzystujących słupy teatralne. 6 słupów ogłoszeniowych w Łodzi przy pl. Wolności oraz przy ul. Piotrkowskiej zamieniło się w gigantyczne symbole PRL-u, m.in. pralkę Franię, syfon do wody, termos czy dzbanek. Czas ekspozycji prac Lumpa przewidywany jest na 3 miesiące.

Lump


20 września 2016

news-image

Pierwszym artystą zaproszonym do projektu UNIQA Art Łódź jest Lump - artysta ze Szczecina, absolwent poznańskiej ASP, malarz, muralista, konstruktor instalacji przestrzennych i fotograf. Stworzył cykl 6 instalacji artystycznych wykorzystujących słupy plakatowe przy ul. Piotrkowskiej.

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x