Zalety

Zalety

Ubezpieczenie na życie z opaską monitorującą Puls Życia zapewnia opiekę 24h na dobę 7 dni w tygodniu. To rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć poczucie swojego bezpieczeństwa lub zadbać o bliskich. Dzięki ubezpieczeniu możesz liczyć na pomoc w sytuacjach zagrażających życiu lub zdrowiu. 

 

Dla kogo?

To rozwiązanie stworzone dla osób pełnoletnich bez górnego limitu wieku. Najbardziej przyda się  osobom starszym, przewlekle chorującym albo po przebytym zawale serca lub udarze mózgu.
Ubezpieczenie można kupić dla siebie lub bliskich, np. rodziców.

 

Opaska monitorująca

Osoba ubezpieczona otrzymuje opaskę monitorującą. To urządzenie, które nosi się na nadgarstku. Dzięki opasce możemy szybko zareagować w sytuacji zagrażającej życiu osoby ubezpieczonej.

Osoba ubezpieczona otrzymuje opaskę, dzięki której monitorujemy:

 tętno

    lokazlizację

poziom naładowania baterii w urządzeniu

a także to, czy jest noszone

 

Dodatkowo urządzenie liczy kroki i wskazuje głosowo godzinę.

Zakres

Zakres

W ramach ubezpieczenia świadczymy zdalną opiekę medyczną nad osobą ubezpieczoną.

W sytuacji zagrażającej  życiu lub zdrowiu należy nacisnąć przycisk SOS, dzięki któremu nawiązane zostanie połączenie telefoniczne z Centrum Alarmowym. Po przeprowadzeniu wywiadu medycznego i uzyskaniu niezbędnych informacji, udzielimy pomocy.

W pewnych sytuacjach Centrum Alarmowe kontaktuje się z osobą ubezpieczoną za pomocą opaski monitorującej, np. gdy wartość jej tętna spadnie poniżej ustalonych indywidualnie wartości.

Dzięki opasce możemy świadczyć zdalną opiekę medyczną nad osobą ubezpieczoną, korzystając z usług Centrum Alarmowego

W sytuacji zagrażającej życiu udzielamy pomocy natychmiastowej - zostanie wezwane pogotowie ratunkowe, by udzieliło właściwego wsparcia medycznego.

W sytuacji zagrażającej zdrowiu można uzyskać tzw. pomoc odroczoną, np. zalecenie kontaktu z lekarzem i uzyskanie porady lekarskiej. Możemy również wskazać godziny otwarcia najbliższych placówek medycznych.

Dokumenty

Dokumenty

 


Prezentowana na stronie oferta może się różnić w zależności od dostępnych opcji i wariantów ubezpieczenia w wybranym kanale sprzedaży.