Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PRZECZYTAJ

Ubezpieczenia Assistance nie jest w Polsce wymagane, ale gwarantuje pomoc w kryzysowych sytuacjach, które mogą zdarzyć się każdemu. Polisy Assistance w UNIQA zostały podzielone na cztery kategorie, aby każdy mógł wybrać najbardziej pożądaną opcję.

Ubezpieczenie Assistance – w trosce o komfort własny i bliskich

Ubezpieczenie Assistance to dobrowolna polisa, która zapewnia rozszerzoną ochronę i pomoc o szerokim zakresie. Z tego rozwiązania korzysta się przede wszystkim po to, aby zabezpieczyć siebie i swoich bliskich przed różnymi zdarzeniami losowymi. Już teraz zobacz, co to jest Assistance, jak działa na wakacjach, za granicą i w podróży. Sprawdź, jakie zabezpieczenie gwarantuje ci UNIQA!

Ubezpieczenia Assistance koncentrują się głównie na udzielaniu pomocy serwisowej, informacyjnej i medycznej. Poszczególne polisy mogą zawierać takie udogodnienia jak np. pokrycie kosztów hotelowych czy dostarczenie samochodu zastępczego. Zakres ubezpieczenia Assistance zależy wyłącznie od użytkownika. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy cztery zakresy ubezpieczenia, dzięki czemu każdy wybierze dokładnie taki produkt, jakiego potrzebuje! Warto pamiętać, że jakiekolwiek szkody wyrządzone przez ubezpieczyciela w zakresie działania przedstawianej polisy nie mają wpływu na zniżki w przypadku innych zakupionych ubezpieczeń – OC i autocasco (AC).

Polisa Assistance – wariant podstawowy i Komfort Extra

Dzięki ubezpieczeniu UNIQA możesz komfortowo podróżować na terenie Polski i Europy. Oferujemy pomoc w razie awarii samochodu lub wypadku. Pierwsze dwa warianty spośród czterech dostępnych polis przeznaczone są dla osób szukających optymalnego dodatkowego ubezpieczenia pojazdu, w atrakcyjnej cenie i zapewniającego duże możliwości.

Korzystając z wariantu podstawowego, zyskujesz darmową naprawę samochodu na miejscu zdarzenia. W razie konieczności zaprowadzenia auta w inne miejsce możesz liczyć na profesjonalne holowanie nawet do 100 kilometrów na terenie Polski. Do Assistance w wariancie podstawowym dodajemy także zniżkę na ubezpieczenie AC!

Ubezpieczenie Assistance Komfort Extra to wyższy poziom zabezpieczenia się i szerszy parasol ochronny. Na czym polegają różnice? Daje ono możliwość skorzystania z holowania aż do 200 kilometrów w Polsce, naprawy na miejscu zdarzenia, używania samochodu zastępczego przez cztery dni. Dzięki tym udogodnieniom dostajesz optymalny poziom ochrony i zabezpieczasz siebie i swoich bliskich przed niechcianymi zdarzeniami. Oferujemy także hotel do trzech dób lub możliwość kontynuowania podróży. W przypadku wystąpienia zdarzenia na terenie Europy możesz liczyć na bieżącą pomoc naszego tłumacza.

Assistance Premium Extra i VIP Extra – ubezpieczenia ze wszystkim, czego trzeba

Kolejna para pakietów polisy ubezpieczeniowej Assistance została skonstruowana w taki sposób, aby dawać jak najwięcej możliwości osobie ubezpieczonej. Wybierający wariant Assistance Premium Extra mogą holować pojazd na odległość aż do 500 kilometrów – zarówno na terenie Polski, jak i Europy. Maksymalna długość korzystania z udostępnionego samochodu zastępczego wynosi aż siedem dni. W przypadku ubezpieczenia VIP Extra wzrasta ona do nawet trzydziestu dni. Wiemy, jak ważna jest realizacja planów, dlatego możesz liczyć także na pięciodobowy pobyt w hotelu, holowanie samochodu do 1200 kilometrów także w Europie, pomoc tłumacza, medyczną oraz kierowcę zastępczego, który w razie potrzeby pokieruje twoim samochodem, doprowadzając wszystkich bezpiecznie i spokojnie do miejsca docelowego. Już teraz skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów o ubezpieczeniach UNIQA!

Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Mężczyna w sportowym aucie ( kabriolet) z wyciągniętą ręką w lewym kierunku

Ubezpieczenie komunikacyjne

  • Kompleksowa ochrona auta
  • OC, AC, Assistance, NNW kierowcy i pasażera, Rehabilitacja
Dowiedz się więcej
Mężczyna podrzuca syna leżąc na kanapie

Pakiet Bezpieczeństwa

  • Ubezpieczenie na życie w trzech wariantach
  • Assistance medyczny
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x