Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

CO PODLEGA OCHRONIE?

Własna firma to nie tylko ogromna odpowiedzialność, ale również spore wydatki. W natłoku codziennych obowiązków i wyzwań związanych z prowadzeniem biznesu czasem trudno za wszystkim nadążyć. Żeby solidnie ochronić swoje przedsiębiorstwo, zapewnić mu wzrost i zadbać o to, by wszystko przebiegało po naszej myśli, powinniśmy je bezwzględnie ubezpieczyć. Wie o tym każdy odpowiedzialny szef i każda dobra szefowa. Ale sama świadomość to jeszcze nie wszystko. Dopiero tutaj pojawiają się pytania. Jaką polisę wybrać, dokąd się udać, jaki będzie jej koszt? Sprawdzamy!

Gdzie ubezpieczyć firmę?

Na pytanie o to, gdzie ubezpieczyć firmę, jest tylko jedna odpowiedź. W miejscu z historią, zaufanym i cieszącym się poważaniem klientów. Taką firmą jest UNIQA, która oferuje różne pakiety i zakresy polis, wśród których każdy przedsiębiorca znajdzie tę odpowiednią dla siebie. Idealny produkt należy dopasować do wielkości biznesu, typu działalności, posiadanego mienia i siedziby, w której się on znajduje. Od wszystkich tych składowych zależeć będzie również koszt ubezpieczenia firmy.

Ubezpieczenie działalności gospodarczej – ile kosztuje polisa?

Dla małych i średnich przedsiębiorstw, których przychód nie przekracza 20 milionów, a wartość ich majątku nie jest większa niż 15 milionów, został stworzony pakiet Twój BIZNES Plus. W jego ramach właściciel może liczyć na ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych, od kradzieży z włamaniem i rabunku, a nawet na ochronę sprzętu elektronicznego przed wszystkimi czynnikami ryzyka. W skład pakietu wchodzi także OC, polisa szyb i innych przedmiotów szklanych oraz NNW. Dodatkowo można dobrać kolejne zakresy, które każdy ma szansę dopasować do swoich potrzeb i indywidualnych oczekiwań.

Wiele osób zastanawia się jednak, ile kosztuje takie ubezpieczenie firmy. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Cena jest uzależniona od wielu czynników i najlepiej konsultować ją indywidualnie.

Ubezpieczenie firmy – jaki koszt dla gigantów?

UNIQA oferuje także polisę dla większych firm. Ubezpieczenie majątku to oferta dla dużych korporacji zajmujących się produkcją, działalnością handlową albo usługową. Pozwala kompleksowo zadbać o budynki, urządzenia, wszelkie środki obrotowe i aktywa, co skutecznie chroni nas i nasz interes przed potencjalnymi stratami. Pakiet ten to zabezpieczenie przed różnymi zdarzeniami losowymi, przed kłopotami wynikającymi z awarii i wad technicznych lub technologicznych oraz tymi będącymi efektem niewłaściwej obsługi sprzętu. To też solidna ochrona na wypadek zniszczenia, uszkodzenia sprzętu przez osoby trzecie, kradzieży z włamaniem lub rabunku. A to tylko kilka profitów, które niesie za sobą takie rozwiązanie.

Ogromne przedsiębiorstwo to inne ubezpieczenie firmy. Cena będzie tutaj wyższa niż w przypadku polis dla sektora MŚP, więcej jest bowiem ryzyk objętych ochroną. Zanim podpiszemy umowę, przeanalizujmy solidnie wszystkie jej zapisy. Tak, by wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Co więcej?

Ale takie podstawowe polisy to nie jedyne metody na zabezpieczenie swojego interesu. Na etapie budowy warto pomyśleć o ochronie inwestycji oraz maszyn budowlanych i całego sprzętu. Jeżeli posiadamy flotę samochodową, obowiązkiem jest wykupienie OC, rozsądek zaś podpowiada, że warto zainwestować także w AC. UNIQA oferuje specjalną polisę dla pojazdów ciężarowych, naczep i przyczep. Tak, by cały firmowy majątek był chroniony z największą ostrożnością i dokładnością.

Każdy solidny przedsiębiorca powinien również pomyśleć zabezpieczeniu pracowników i ich rodzin. Taki benefit to cenny dodatek do comiesięcznego wynagrodzenia i czynnik, który buduje przywiązanie do pracodawcy. Grupowe ubezpieczenie na życie Bezpieczna Przyszłość to propozycja dla pracowników oraz ich bliskich. Gwarantuje świadczenia rodzinne i assistance medyczny. Każdy powinien zadbać o ubezpieczenie działalności gospodarczej. A ile kosztuje taki dodatek dla ludzi, których zatrudniamy? To zależy od wielkości firmy, liczby pracowników i tego, co dokładnie chcemy im zapewnić. Każdą umowę należy omawiać i analizować indywidualnie.

 


Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Mężczyna w sportowym aucie ( kabriolet) z wyciągniętą ręką w lewym kierunku

Ubezpieczenie komunikacyjne

  • Kompleksowa ochrona auta
  • OC, AC, Assistance, NNW kierowcy i pasażera, Rehabilitacja
Dowiedz się więcej
Mężczyna podrzuca syna leżąc na kanapie

Pakiet Bezpieczeństwa

  • Ubezpieczenie na życie w trzech wariantach
  • Assistance medyczny
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x