Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Co podlega ochronie?
Ubezpieczenie Bezpieczny senior dla osób po 60. roku życia. Sprawdź jakie ubezpieczenie dla osób starszych wybrać, co zapewni i dlaczego warto z niego skorzystać!

Ubezpieczenie na życie dla seniora

Żeby wybrać dobre ubezpieczenie na życie dla emeryta, trzeba dokładnie przemyśleć swoje potrzeby i przestudiować różne oferty. Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na zakres świadczeń, czyli przypadki, w których nam lub naszej rodzinie przysługiwać będzie wypłata czy wsparcie. Najlepiej, jeśli polisa ubezpiecza bliskich nie tylko w sytuacji śmierci ubezpieczonego, ale też wtedy, gdy ten zachoruje albo ulegnie wypadkowi. Dobre oferty zapewniają także pomoc przy pobycie w szpitalu.
Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu, które zagwarantuje ochronę w razie zawału serca (choroby układu krążenia wciąż są najczęstszą przyczyną śmierci w Polsce!), nowotworów, udaru mózgu, całkowitej utraty wzroku czy stwardnienia rozsianego.

Ważne, żeby ubezpieczenie dla osób starszych rozszerzyć o wypłacenie świadczenia w przypadku pobytu w szpitalu spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem. W naszym pakiecie istnieje możliwość otrzymania nawet do 200 złotych i do 400 za dzień za pobyt na OIOM.

Pewne finanse

Pakiet Wysoka Ochrona pozwala zabezpieczyć swoje dochody na wypadek trwałej i całkowitej niezdolności do pracy. Dzięki temu – w razie wypadku – otrzymamy wypłatę, która pokryje nasze koszty. Możemy zdecydować się też na opcję przejęcia opłacania składek przez UNIQA w takiej sytuacji.
Sami ustalamy też, jaka powinna być suma ubezpieczenia od śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. Jeśli jesteśmy mocno narażeni na wypadki (np. dużo podróżujemy samochodem) możemy zwiększyć ją do 200% sumy podstawowej. W przypadku niewielkiego ryzyka wypadków robimy coś odwrotnego.

Ubezpieczenie dla emeryta - Bezpieczny senior

Dla wszystkich tych, którzy chcą zapewnić sobie i swojej rodzinie spokój w razie tragedii, powstały nasze ubezpieczenia. Wysoka Ochrona jest formą finansowego zabezpieczenia rodziny na wypadek śmierci lub ciężkiej choroby ubezpieczonego. Nasza polisa zapewni twoim bliskim wsparcie finansowe i zabezpieczenie kredytu.
Idealnym rozwiązaniem jest rozszerzona opcja pakietu, który zapewnia pomoc także w przypadku ciężkiego zachorowania, niezdolności do pracy, inwalidztwa czy pobytu w szpitalu.

Taki pakiet mogą wykupić wszyscy między 18. a 64. życia. Dodatkowo okres umowy może wynosić nawet 40 lat, co daje szansę na korzystanie z niej aż do 70. roku życia. Takie ubezpieczenie na życie dla emerytów to gwarancja pomocy i asekuracja na wypadek różnych, życiowych okoliczności.

Rekomendowane ubezpieczenia

Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Kobieta na fotelu

Twój DOM Plus

  • Ubezpieczenie mieszkania lub domu
  • Home Assistance gratis
Dowiedz się więcej
Para z dzieckiem idąca po plaży

Spokojne Życie

  • Ubezpieczenie na życie dla rodziny
  • Świadczenia na wypadek choroby śmiertelnej
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x