Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

PRZECZYTAJ

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne i indywidualne ubezpieczenie na życie to produkty, które wybiera się w trosce nie tylko o siebie, lecz także o swoich bliskich. Z profesjonalnym ubezpieczeniem zabezpieczysz rodzinę finansowo oraz uzyskasz dostęp do najlepszej opieki medycznej i zwrot kosztów za wybrane leczenie.

Ubezpieczenie na życie

Gwarancja dobrego zdrowia w wielu przypadkach wymaga zabezpieczenia, jakim jest posiadanie wystarczającej ilości pieniędzy, aby w trudnej sytuacji móc skorzystać z profesjonalnego, czasami nierefundowanego leczenia. Takim zabezpieczeniem, które zapewni spokój i komfort, jest zdrowotne ubezpieczenie na życie. Ochroną możesz objąć nie tylko siebie, lecz także bliskie Ci osoby lub nawet całą rodzinę.

Ubezpieczenia na życie Uniqa zostały podzielone na wygodne pakiety, dzięki czemu możesz dobrać dokładnie taki rodzaju zabezpieczenia, jakiego najbardziej potrzebujesz. Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące zakresu ochrony znaleźć można w dokumencie OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia).

Oprócz najważniejszej kwestii, jaką jest zabezpieczenie członków rodziny w razie swojego zgonu lub uzyskanie poduszki bezpieczeństwa na wypadek groźnej sytuacji zdrowotnej, ubezpieczenie na życie przydaje się także w nieco innych sytuacjach. Przykładem może być procedura wnioskowania o kredyt hipoteczny. Wiele banków wymaga od pożyczkobiorcy wykupienia ubezpieczenia na życie. Warto jednak samemu wybrać zabezpieczenie, które będzie faktycznie odpowiadało naszym preferencjom.

Ubezpieczenie zdrowia dziecka przed skutkami chorób i wypadków

W ramach prywatnego ubezpieczenia „Beztroskie dziecko” otrzymasz wysokie sumy ubezpieczenia w razie chorób i wypadków. Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia w szpitalu, operacje chirurgiczne, ciężkie zachorowania i uszkodzenia ciała dziecka, tym samym wspiera Cię na każdym etapie tych trudnych sytuacji. Nie musisz przechodzić przez to sam. Ubezpieczenie zdrowia dziecka to gwarancja prywatnych świadczeń medycznych dla Twojej pociechy, a także świadczeń Assistance – pomocy dla dziecka, np. w formie korepetycji.

Indywidualne ubezpieczenie zdrowotne i na życie

„Moja rodzina”, „Moje zdrowie” i „Moje życie” to dopasowane do naszych Klientów pakiety ubezpieczeń na życie i zdrowie, które zapewnią bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim. Prywatne ubezpieczenie zdrowotne przekłada się na komfort w każdej sytuacji, gdy zdrowie wymaga podreperowania. Szybki kontakt telefoniczny z lekarzem, pobyt w szpitalu, a nawet transport do placówki mogą zostać uwzględnione w Twoim indywidualnym, prywatnym ubezpieczeniu. Poprzez pakiet „Moja rodzina” zabezpieczysz się na wypadek operacji chirurgicznych, leczenia szpitalnego, ciężkich chorób, a nawet śmierci.

Kompleksowe ubezpieczenie na życie na wypadek śmierci uzyskasz także w jednej z trzech wersji pakietu „Wysoka Ochrona”. Zgodnie z nazwą zapewnimy Ci najwyższy stopień zabezpieczenia na wypadek zgonu. Oprócz kwestii finansowych w wariancie rozszerzonym zyskujesz również ubezpieczenie od ciężkiego zachorowania, niezdolności do pracy lub inwalidztwa. Świadczenie może być rozszerzony o wybrane, preferowane przez Ciebie usługi. Dzięki powyższym elementom ubezpieczenie na życie nie tylko oznacza możliwość otrzymania znacznej rekompensaty finansowej dla członków rodziny w wyniku nieszczęścia, lecz także wspiera Cię w pokonywaniu bieżących trudności!

Dobrowolne ubezpieczenia terminowe w Uniqa

Skorzystaj z pakietu ubezpieczenia „Aktywne Życie”, aby uzyskać ochronę na czas określony. Jeżeli często podróżujesz, statystycznie jesteś bardziej podatny na ewentualne zagrożenia. Potencjalne ryzyko nie powinno jednak zniweczyć Twoich planów. Wybierz ubezpieczenie „Aktywne Życie” i zabezpiecz się na wypadek śmierci, inwalidztwa lub złamania na skutek nieszczęśliwego wydarzenia.

Rekomendowane ubezpieczenia


Rekomendowane produkty

Poznaj ubezpieczenia UNIQA proponowane specjalnie dla Ciebie:

Para z dzieckiem idąca po plaży

Spokojne Życie

  • Ubezpieczenie na życie na wypadek śmierci
  • Świadczenie medyczne z tytułu choroby śmiertelnej
Dowiedz się więcej
Tato z trójką niemowlaków

Wysoka Ochrona

  • Indywidualne ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia na wypadek śmierci
Dowiedz się więcej

Masz pytania?

Zadzwoń lub napisz.

tel: 801 597 597
tel: 42 66 66 500

Koszt połączenia: wg taryfy operatora.

centrala@uniqa.pl Znajdż placówkę

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x