Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Ład korporacyjny UNIQA TU

Informacja w sprawie stosowania Zasad Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych opublikowanych przez KNF przez UNIQA TU S.A.


Zarząd UNIQA TU S.A. mając na względnie opublikowane przez KNF Zasady Ładu Korporacyjnego dla instytucji nadzorowanych, informuje o zakresie stosowania zasad przez Spółkę. UNIQA TU S.A. dokłada staranności, aby stosować zasady ładu korporacyjnego w możliwie, jak najszerszym zakresie przy uwzględnieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa, zasady proporcjonalności wynikającej ze skali i charakteru prowadzonej działalności oraz specyfiki Spółki. Jednocześnie UNIQA TU S.A. informuje, że stosowanie zasad ładu korporacyjnego odbywa się z poszanowaniem uprawnień poszczególnych organów Spółki i jest przejawem odpowiedzialnego zarządzania w UNIQA TU S.A.
Wobec powyższego UNIQA TU S.A. udostępnia za pośrednictwem swojej strony internetowej informację dotyczącą zakresu stosowania zasad ładu korporacyjnego. W przypadku odstąpienia od stosowania poszczególnych zasad ładu lub ich częściowego stosowania Spółka zamieszcza stosowne wyjaśnienia.

Zasady Ładu Korporacyjnego UNIQA TU S.A. (PDF)

UNIQA TU S.A. informuje, iż będzie podejmować działania w celu regularnej oceny stopnia stosowania zasad ładu korporacyjnego oraz zamieszczać aktualną informację w tym zakresie na stronie www.uniqa.pl.

Opuszczasz nas?

Odwiedź nas na FB UNIQA Polska

x