Praca - Samodzielny specjalista ds. analiz i zarządzania procesami - Łódź - UNIQA

7 lutego 2019

news-image

Samodzielny specjalista ds. analiz i zarządzania procesami

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • analiza procesów realizowanych przez Departament Centrum Klienta pod kątem możliwości ich optymalizacji i automatyzacji,
  • przygotowywanie propozycji zmian w tych procesach,
  • analiza opłacalności wprowadzenia zmian - symulacje wpływu wprowadzanych rozwiązań,
  • wsparcie poszczególnych działów, zespołów w departamencie we wdrażaniu rozwiązań,
  • koordynacja projektów optymalizacyjnych,
  • udział w innych projektach realizowanych przez departament.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu projektów optymalizacyjnych, wprowadzaniu usprawnień procesowych lub automatyzacji,
  • umiejętność definiowania i szybkiego reagowania na potrzeby biznesowe,
  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, matematyczne lub podobne,
  • znajomość specyfiki procesów obsługowych w zakresie ubezpieczeń,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel, PowerPoint,
  • znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • nastawienie na cel, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w interesujących projektach,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • kafeterię benefitową (w tym karta MultiSport),
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • troskę o Twoje zdrowie (opiekę medyczną, bezpłatne szczepienia przeciw grypie).

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program „Równe szanse”. Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.