Praca - Konsultant w Contact Center - Łódź - UNIQA

7 lutego 2019

news-image

Jesteś na początku swojej drogi zawodowej? A może praca, którą wykonujesz, przestała sprawiać Ci satysfakcję?

Zapraszamy do nas!

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.
W 2014 r. UNIQA otrzymała tytuł "Solidny Pracodawca".

W związku z ciągłym doskonaleniem standardów obsługi klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Konsultant w Contact Center

Miejsce pracy: Łódź

Jakie będą Twoje zadania?
  • rejestracja szkód i świadczeń (mailowo, telefonicznie),
  • nastawienie na szukanie rozwiązań,
  • utrzymanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta,
  • budowanie długotrwałych relacji z klientem,
  • kompleksowa obsługa informacyjna klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy zgodnego z wytyczonymi standardami.

Potrzebne doświadczenie:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • wysoka kultura osobista,
  • dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • dokładność i sumienność w działaniu,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • podstawowa znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • doświadczenie w kontaktach z klientami.

Co możemy zaoferować?
  • umowę zlecenie opartą na rozliczeniu godzinowym wraz z systemem motywacyjnym uzależnionym od wyników pracy,
  • możliwość pracy również w niepełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szkolenia przygotowujące do stanowiska w ramach godzin pracy,
  • atmosferę współpracy w zespole,
  • elastyczny grafik,
  • możliwość poszerzenia kompetencji zawodowych i awansu w ramach struktur Grupy ubezpieczeniowej UNIQA w Polsce.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, aplikuj do nas!