Kariera

Programista SQL/ Łódź

14 stycznia 2016

Pan w okularach analizuje treści na monitorze

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, rozwój i implementacja oprogramowania w PL/SQL
  • strojenie wydajnościowe procedur SQL i zapytań do bazy danych
  • tworzenie dokumentacji
  • współpraca z innymi programistami
  • sporządzanie specyfikacji technicznych rozwiązań informatycznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z programowaniem w języku PL/SQL
  • znajomość narzędzi programistycznych: TOAD lub PL/SQL Developer
  • dobra znajomość bazy danych Oracle
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość systemu SUBREA firmy Comarch SA
  • znajomość Delphi
  • znajomość zagadnień ubezpieczeniowych.

Oferujemy:

  • pracę z najnowszymi technologiami informatycznymi
  • udział w ciekawych projektach
  • przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 Poz. 883)”.

UNIQA TU SA  z siedzibą w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 132, jako administrator danych informuje, iż Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

<< Przewiń w dół

Przewiń w górę >>