Ekspert ds. podatków

26 maja 2017

news-image

Departament Finansowy
(miejsce pracy: Łódź)

Zakres obowiązków:

- zapewnienie wiedzy w zakresie podatków, w tym dokonywanie analizy ryzyk i możliwości niezbędnych do podejmowania decyzji zarządczych,
- proaktywne sposoby komunikowania się w kwestiach podatkowych, pozwalające na kształtowanie świadomości organizacyjnej,
- monitorowanie zmian w prawie podatkowym pozwalające na podejmowanie proaktywnych działań i zmianę procesów biznesowych,
- wykonywanie kalkulacji na potrzeby sprawozdań podatkowych,
- wspieranie realizacji projektów od strony podatkowej.

Wymagania:

Idealny kandydat na to stanowisko powinien posiadać:

- 5-letnie doświadczenie w branży doradztwa podatkowego,
- wykształcenie wyższe ekonomiczne,
- dogłębną znajomość polskiego prawa podatkowego (CIT, VAT, WHT, PIT, TP, inne podatki), w szczególności w kontekście kwestii ubezpieczeniowych,
- znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
- umiejętność samodzielnej pracy i podejmowanie odpowiedzialności za realizowane zadania,
- umiejętność dzielenia się wiedzą,
- umiejętność planowania i organizowania pracy własnej,
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- opiekę medyczną,
- kafeterię benefitową (w tym karta MultiSport),
- stabilne zatrudnienie na pełen etat,
- przyjazną atmosferę.

Prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i angielskim.

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program „Równe szanse”.
Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016 poz. 922)”, przez UNIQA TU S.A. i UNIQA TU na Życie S.A. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 132, jako administratora danych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji w UNIQA.

<< Przewiń w dół

Przewiń w górę >>