Praca - Specjalista ds. Reasekuracji - Warszawa - UNIQA

news-image

Departament Ubezpieczeń Korporacyjnych

poszukuje pracownika na stanowisko:

Specjalista ds. Reasekuracji

(miejsce pracy: Warszawa)

Zakres obowiązków:

- pomoc w bieżącej obsłudze programu reasekuracji obligatoryjnej
- obsługa merytoryczna i techniczna umów reasekuracji fakultatywnej
- przygotowanie rachunków technicznych i border szkodowych
- monitorowanie stanu należności i zobowiązań reasekuracyjnych
- uczestnictwo w procesie zamknięcia miesiąca
- przygotowywanie raportów, analiz statystycznych z zakresu reasekuracji i ubezpieczeń
- współpraca z innymi departamentami spółki UNIQA w sprawach bezpośrednio związanych z reasekuracją
- współpraca z reasekuratorami i brokerami reasekuracyjnymi

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (preferowane: finanse / ekonomia / ubezpieczenia)
- minimum rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
- znajomość zagadnień z zakresu ubezpieczeń i reasekuracji
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- biegła znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel), znajomość języka SQL będzie dodatkowym atutem
- umiejętność współpracy w zespole i komunikatywność
- zorientowanie na wysoką jakość pracy (dokładność, terminowość, systematyczność)
- zdolność analitycznego myślenia
- samodzielność w działaniu
- chęć uczenia się

Oferujemy:

- interesującą pracę w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej
- przyjazną atmosferę pracy
- opiekę medyczną
- system kafeteryjny (w tym karta Multisport)
- elastyczne warunki pracy (możliwość pracy zdalnej)

Prosimy o składanie ofert  za pomocą przycisku aplikuj Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pomocą formularza.

Formularz znajduje się po przyciskiem APLIKUJ >>