Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Praktyki płatne – studenci III,IV i V roku


28 maja 2019

news-image

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy
i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Program Letnich Praktyk w Grupie UNIQA
dla studentów III, IV i V roku studiów

miejsce praktyk: Łódź lub Warszawa

Jesteś studentem III, IV lub V roku? Szukasz pomysłu na start? Zastanawiasz się nad pracą w towarzystwie ubezpieczeniowym? Myślisz, że warto już zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w przyjaznym i kreatywnym środowisku? Jeżeli tak - koniecznie do nas dołącz.

Zapraszamy do programu dwumiesięcznych, płatnych praktyk w okresie wakacyjnym.

Na co możesz u nas liczyć:
• możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji, udział w ciekawych projektach i realizację złożonych zadań w wybranym obszarze biznesowym,
• poszerzenie wiedzy dotyczącej branży ubezpieczeniowej,
• rozwój dotychczasowych kompetencji i zdobycie know-how w ramach danego obszaru biznesowego,
• świetną atmosferę w doświadczonych, pełnych pasji zespołach,
• możliwość zatrudnienia po zakończeniu programu dla najlepszych praktykantów,
• indywidualne wsparcie opiekuna praktyk.


Chcesz poznać proces tworzenia produktów ubezpieczeniowych? A może interesuje Cię praca w dziale aktuarialnym, sprzedaż lub obszar finansowy? Chciałbyś rozpocząć przygodę w HR lub marketingu, zobaczyć Contact Center od środka? Wybierz najbardziej interesujący Cię obszar. Czekamy na Ciebie!Zaaplikuj na Program Letnich Praktyk w UNIQA i dołącz do naszego zespołu!

Aplikuj >>