Portal używa plików cookies (tzw. ciasteczek).
Korzystając z serwisu internetowego www.uniqa.pl wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Praktyki bezpłatne – studenci I i II roku


28 maja 2019

news-image

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Program Letnich Praktyk w Grupie UNIQA
dla studentów I i II roku studiów

miejsce praktyk: Łódź lub Warszawa

Jesteś studentem I lub II roku studiów? Szukasz pomysłu na start? Zastanawiasz się nad pracą w towarzystwie ubezpieczeniowym? Myślisz, że warto już zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe w przyjaznym i kreatywnym środowisku? Jeżeli tak, to koniecznie do nas dołącz.

Zapraszamy do programu miesięcznych, bezpłatnych praktyk w okresie wakacyjnym.

Na co możesz u nas liczyć:
• możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w międzynarodowej korporacji,
• odbycie praktyki studenckiej w wymaganym obszarze biznesowym,
• poszerzenie wiedzy dotyczącej branży ubezpieczeniowej,
• świetną atmosferę w doświadczonych, pełnych pasji zespołach,
• indywidualne wsparcie opiekuna praktyk.

Chcesz poznać proces tworzenia produktów ubezpieczeniowych? A może interesuje Cię praca w dziale aktuarialnym, sprzedaż lub obszar finansowy? Chciałbyś rozpocząć przygodę w HR lub marketingu, zobaczyć Contact Center od środka? Wybierz najbardziej interesujący Cię obszar. Czekamy na Ciebie!

Zaaplikuj na Program Letnich Praktyk w UNIQA i dołącz do naszego zespołu!

Aplikuj >>