Kariera

Specjalista ds. bancassurance, leasingów oraz kanałów alternatywnych

10 kwietnia 2017

news-image

miejsce pracy: Warszawa
umowa o pracę

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie ofert w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych,
• opracowywanie dokumentacji produktowej (ogólne warunki ubezpieczenia, umowy, założenia do implementacji w systemie),
• uczestniczenie w spotkaniach produktowo-sprzedażowych,
• przygotowywanie analiz dotyczących produktów konkurencji,
• analiza portfela,
• współpraca z wewnętrznymi departamentami oraz klientami zewnętrznymi.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• minimum 2-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach (doświadczenie w obszarze tworzenia produktów majątkowych i osobowych będzie dodatkowym atutem),
• dobra znajomość Pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
• mile widziana znajomość języka angielskiego,
• komunikatywność,
• systematyczność,
• dobra organizacja pracy,
• umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
• zdolność analitycznego myślenia,
• umiejętność pracy w zespole.

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program „Równe szanse”.
Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016 poz. 922)”, przez UNIQA TU S.A. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 132, jako administratora danych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji w UNIQA.

<< Przewiń w dół

Przewiń w górę >>