Kariera

Ekspert ds. wsparcia sprzedaży

10 kwietnia 2017

news-image

miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• rozwój standardów i procesów sprzedażowych w obszarze współpracy z brokerami/ agentami i sprzedaży ubezpieczeń korporacyjnych,
• udział w projektach rozwijających sprzedaż ubezpieczeń korporacyjnych (np. projektowanie aplikacji wspierających sprzedaż),
• monitorowanie rynku i konkurencji pod kątem działań sprzedażowych w segmencie ubezpieczeń korporacyjnych,
• współpraca z siecią sprzedaży UNIQA w zakresie działań wspierających sprzedaż,
• wdrażanie oraz monitoring regionalnych i ogólnokrajowych akcji promocyjnych, kampanii sprzedażowych, akcji cross – sellingowych,
• przygotowywanie raportów, analiz wyników,
• opracowywanie narzędzi sprzedażowych,
• współpraca z departamentami merytorycznymi w zakresie wprowadzania i modyfikacji produktów oraz w zakresie rozliczeń prowizyjnych,
• organizacja wyjazdów krajowych i zagranicznych, konferencji i szkoleń dla sieci sprzedaży UNIQA.

Wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• doświadczenie we wspieraniu sprzedaży w instytucji finansowej,
• doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze ubezpieczeń korporacyjnych, z naciskiem na floty,
• znajomość rynku ubezpieczeniowego,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (swobodne porozumiewanie się i przygotowywanie dokumentów w języku angielskim),
• nastawienie na cel, zaangażowanie,
• dyspozycyjność,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• umiejętność pracy w zespole,
• komunikatywność,
• prawo jazdy kategorii B.

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program „Równe szanse”.
Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Odpowiemy na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016 poz. 922)”, przez UNIQA TU S.A. i UNIQA TU na Życie S.A. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 132, jako administratora danych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji w UNIQA.

<< Przewiń w dół

Przewiń w górę >>