Kariera

Ekspert Lider w zespole leasingów

10 kwietnia 2017

news-image

miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami biznesowymi (firmy leasingowe),
• monitorowanie rynku pod kątem oferty konkurencji,
• proponowanie nowych rozwiązań istniejącym klientom firmy,
• wdrażanie nowych produktów we współpracy z innymi departamentami w firmie.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (ekonomia, ubezpieczenia),
• minimum 6 lat doświadczenia w ubezpieczeniach, w tym 4 lata na podobnym stanowisku,
• znajomość rynku leasingowego i ubezpieczeniowego,
• doskonała organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
• umiejętność współpracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę,
• przyjazną atmosferę w pracy w stabilnej firmie,
• opiekę medyczną,
• kafeterię benefitową (w tym karta MultiSport).

UNIQA, firma odpowiedzialna społecznie, prowadzi program „Równe szanse”.
Jesteśmy otwarci na zatrudnienie i wspieranie osób z orzeczeniem niepełnosprawności.

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2016 poz. 922)”, przez UNIQA TU S.A. i UNIQA TU na Życie S.A. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Gdańskiej 132, jako administratora danych. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych i ich poprawiania. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji w UNIQA.

<< Przewiń w dół

Przewiń w górę >>